Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::
  
Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

 Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

 Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

 Odkazy
 

 Downloady
 

 Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

 Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

 
Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: Bryndza
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12229

ľudí online:
Návštevníkov: 20
Členov: 0
Spolu: 20
 
Reklama z Googla
 
Online Chat
Pripojte sa na chat

 
Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:
 
Posledné inzeráty
Navštívte burzu:
 
Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)
 
Vyhľadať


 
WarGames - Airsoft Portal: Zbrane

Hľadať články na túto tému:   
[ Návrat domov | Vybrať novú tému ]


:: Strelné poranenia z pohľadu súdnolekárskej praxe Napísal Legis Telum o.z. dňa 02.10.2013 (5500 krát čítané)
Zbrane

LT Vážení členovia, Legis Telum o.z. pre vás tento raz pripravilo unikátnu prednášku s renomovanými odborníkmi z oboru s prozaickým názvom Strelné poranenia z pohľadu súdnolekárskej praxe.

Prednášať budú doc. MUDr. JUDr. Peter Kováč PhD. et PhD. zo znaleckej spoločnosti forensic.sk a MUDr. Lívia Hlavačková.

Prednáška sa uskutoční v dátume 26.10.2013 (sobota) v poobednajších hodinách v Bratislave. Vstupné je 3€ pre člena a 5€ pre nečlenov.

Viac na:

http://www.legistelum.sk/akcie-a-podujatia/263-strelne-poranenia-s-pohadu-sudnolekarskej-praxe 

 Tešíme sa na stretnutie s vami.(Čítať ďalej... | Komentárov: 3 | Skóre: 0):: Nová generace Sa vz. 58 Napísal AirsoftGuns-cz dňa 07.05.2013 (7784 krát čítané)
Zbrane

Firma AirsoftGuns.cz, jako první v Evropě, vyvinula a úspěšně prodává vlastní airsoftovou zbraň a to již od roku 2009. Je to replika nejpoužívanější zbraně armád České i Slovenské republiky, samopal vz. 58.


O výrobu tohoto modelu se v minulosti pokoušelo několik výrobců, ale neúspěšně. Firma AirsoftGuns.cz je jediná, které se podařilo na trh uvést a sériově prodávat vlastní výrobek, který si našel mnoho desítek spokojených uživatelů.


Právě se rozjíždí výroba 3. generace!


Více informací zde: http://www.airsoftguns.cz/article.php?&id=173
(Čítať ďalej... | Komentárov: 3 | Skóre: 0):: Bezpečnosť občana alebo Potrebuje Slovák nosiť zbraň? Napísal Legis Telum dňa 22.08.2012 (6993 krát čítané)
Zbrane

V týchto dňoch sa na stránkach tlače objavujú články o zbraniach v civilnej sfére a otvára sa tak spoločenská debata o tom, či je v našej spoločnosti opodstatnené legálne vlastnenie zbrane. Celkom nepochopiteľne sa pomery u nás primeriavajú k pomerom v USA, i keď sa jedná o diametrálne odlišnú spoločnosť, kultúrno-sociálne podmienky a najmä mentalitu. Závery o stave u nás sú však v týchto článkoch často založené na zahraničných štatistikách a štúdiách, ktoré vôbec, alebo len veľmi okrajovo, zohľadňujú situáciu na Slovensku.(Čítať ďalej... | Komentárov: 2 | Skóre: 5):: Bezpečnosť alebo eurá? V zdravotníctve eurá. Napísal Legis Telum dňa 09.02.2012 (3681 krát čítané)
Zbrane

V poslednej dobe v spoločnosti rezonuje veľa vecí. Otvorene sa hovorí o tom, ako je občan považovaný za dojnú kravu a nosiča lístkov do urny.

Ministerstvo zdravotníctva v spolupráci s Ministerstvom vnútra však v poslednej dobe posunuli pomyslenú latku ignorácie a cielenej buzerácie vlastných slušných občanov do novej výšky. Nie len zoznamom - nezoznamom na ktorom sú - nie sú politicky nekorektné zbrane bez ľadu a skladu ktorým nás odkazujú na komerčný ruský server (áno, baviť sa v tomto prípade "právnej istote" skutočne nemôžme).

V pondelok bola do medzirezortného pripomienkového konania daná novela vyhlášky o posudzovaní zdravotnej a psychickej spôsobilosti držiteľov Zbrojných preukazov.

Viac na:
http://www.legistelum.sk/komentar-zdruzenia/162-bezpecnost-alebo-eura-v-zdravotnictve-eura(Čítať ďalej... | Komentárov: 3 | Skóre: 0):: Spot petície Legis Telum Napísal Legis Telum dňa 07.10.2010 (4166 krát čítané)
Zbrane

(Čítať ďalej... | Komentárov: 3 | Skóre: 5):: Návrh novely zákona o zbraniach a strelive II. Napísal Legis Telum dňa 01.10.2010 (4017 krát čítané)
Zbrane Vážení občania,

Občianske združenie Legis Telum, spolu so Slovenskou Asociáciou Praktickej Streľby, Slovenským Poľovníckym Zväzom a Slovenským Streleckým Zväzom vytvorili občianske hnutie za zastavenie návrhu novely Zákona o zbraniach a strelive.

Nesúhlasíme s pripravovanou novelou, a žiadame našich volených zástupcov - poslancov NR SR, aby ju nepodporili a neschválili.Pripojte sa k tomu to občianskemu hnutiu a podporte svojím podpisom šancu na bezpečnejšiu budúcnosť pre nás všetkých. Viac informácií na stránkach Legis Telum.


(Čítať ďalej... | 1 Komentár | Skóre: 5):: Návrh novely zákona o zbraniach a strelive z dielne KDH, alebo ako to úplne spac Napísal UPIR dňa 09.09.2010 (8043 krát čítané)
Zbrane

Sieť predajní Muničák sa pripája k iniciatíve združenia Legis Telum a pomáha pri zbere podpisov k hromadnej pripomienke. V každej našej prevádzke nájdete príslušné hárky a máte tak možnosť vyjadriť podporu a nesúhlas s návrhom novely.


Pre našu komunitu sa v tomto návrhu objavila ešte jedna bezprecedentná, nebezpečná a hlúpa klauzula, ktorá do kategórie zakázaných zbraní zaraďuje semiautomatické zbrane nie na základe ich technických parametrov či konštrukčného riešenia ale ich démonizuje výhradne na základe vzhľadu – podobnosti s automatickou zbraňou. Akú hrozbu to potenciálne prináša pre náš šport je a aký rasistický to má podtext je asi zbytočné zdôrazňovať.Pokiaľ máte chuť sa brániť takejto nezmyselnej zlovôli štátu, ktorý namiesto riešenia skutočných problémov z pozadia nešťastnej udalosti v DnV, ktorými sú pravdepodobne predovšetkým nedostatočne legislatívne upravené a takmer bezzubé možnosti štátu pri obmedzovaní asociálneho a neprispôsobivého správania našich tiežobčanov, ste u nás vítaní. Dúfame, že zastavíme tento inkvizičný hon na čarodejnice z iniciatívy pána Lipšica, ktorého konanie považujeme za unáhlené, skratové a hysterické, tak ako pravdepodobne bolo aj konanie strelca z DnV.

Vas Municak

Čítajte ďalej...(Čítať ďalej... | Komentárov: 8 | Skóre: 5):: List streleckej verejnosti Napísal whiskey dňa 05.09.2010 (4446 krát čítané)
Zbrane Vážená strelecká verejnosť, spoluobčania,
v pondelok 30. augusta nastala zlomová udalosť, ktorá nemá v histórii nášho samostatného Slovenska obdobu. Čin jednotlivca, ktorého neriešené problémy vyústili do skratového jednania, má hrozivé následky. Mŕtvi, zranení. Žiaľ reakcia, ktorá prišla z viacerých strán, je priam hysterická. Skoro nikto nečaká na výsledky vyšetrovania. Nikto doteraz nepozná motív vraha. Máme k dispozícii iba nepresné a kusé informácie, čo vlastne a ako sa stalo. To však nebráni médiám a niektorým „odborníkom“ vydávať nepremyslené, unáhlené prehlásenia a vyjadrenia. Deje sa veľmi zlá vec. Nepátra sa po príčinách, ale riešia sa iba čiastkové následky. S veľkou pravdepodobnosťou to spôsobí, že dnes navrhovanými opatreniami sa podobným excesom do budúcna nezabráni. Pripravované zmeny povedú iba k postihovaniu slušných občanov.(Čítať ďalej... | 1 Komentár | Skóre: 5):: Systema PTW skladom Napísal UPIR dňa 18.01.2009 (7720 krát čítané)
Zbrane

Pre všetkých fanúšikov kvalitných airsoftových zbraní sme pripravili lahôdku v podobe PTW-čiek od firmy Systema. Zbrane označené ako PTW (Professional Training Weapon) dosahujú najvyššiu možnú úroveň realizmu s akou sa v airsofte môžete stretnúť.

100% presnosť v každom rozmerovom ohľade až do takej úrovne, že ani profesionáli ju nerozoznajú od ostrej zbrane až do momentu potiahnutia spúšte

Komptaibilita so všetkými druhmi príslušenstva navrhnutými pre skutočné zbrane dovoľuje vybaviť sbraň tak, aby zodpovedala skutočnej zbrani v akejkoľvek bojovej situácii

Unikátny systém zablokovania záveru po poslednom výstrele je v airsoftových elektrických zbraniach ojedinelý, už nikdy nebudete strieľať nasucho s prázdnym zásobníkom

Nájdite si svoju PTW-čku v našom on-line cenníku a objednajte si ju už teraz na stránkach e-shopu Muničáku.(Čítať ďalej... | Komentárov: 85 | Skóre: 5):: Recenzia Colt M4 FFH (free floating handguard) Napísal CATUS Slovakia dňa 04.11.2008 (8638 krát čítané)
Zbrane

 (Čítať ďalej... | Komentárov: 78 | Skóre: 4.11)


65 článkov (7 strán, 10 na stránke)
[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ]
Zrnko múdrosti
Seci raz budu dforce, len o tom este nevedia!
-- Jež
 
Anketa
Mate pocit, ze bol ten clanok pre vas prinosom?
Výsledky
Ankety

hlasov: 0
Komentáre: 31
 
Podporte nás
 
Fórum
Posledných 10 príspevkov

P: Airsoft DOMINATOR - Arduino + RFID čítačka RC522
Posledne prispel martinius96 , Feb 10, 2020 at 00:38:14

Airsoft WiFi body - Arduino + nRF24L01
Posledne prispel martinius96 , Feb 10, 2020 at 00:36:31

Mŕtve fórum
Posledne prispel JarmenCell , Sep 03, 2019 at 16:34:09

!!!ZNOVUZRODENIE!!!
Posledne prispel minoan , Sep 30, 2018 at 19:33:10

AEG+upgrade
Posledne prispel Napump , Oct 08, 2017 at 17:13:15

NIGHT EVOLUTION Tactical Flashlight
Posledne prispel airsoftpark , Mar 23, 2017 at 10:08:45

Element HL1-A-TN Helmet Light Ver.2
Posledne prispel airsoftpark , Mar 21, 2017 at 09:23:34

Gearup.sk
Posledne prispel Karootka , Mar 18, 2017 at 12:57:57

EMERSON Magzine Style Portable Intelligent Powerbank Case.
Posledne prispel airsoftpark , Mar 17, 2017 at 11:14:01

Z-Tactical ComTac II Noise Reduction Headset.
Posledne prispel airsoftpark , Mar 15, 2017 at 10:19:49


[ WarGames - Airsoft Portal ]
 
Najnovšie obrázky

Vz.58 ShortVz.58 Short Mod.0 Re ...

Combat arena zv payd ...


Navštíviť galériu
 
Staršie články
Piatok, 04. apríl
· M-14 G&G Uzivatelska recenzia (176)
Piatok, 29. február
· RECENZIA: ACM JG H&K 416 (192)
· RECENZIA: CA COLT M15A1 VN (187)
©tvrtok, 22. november
· Nové zbrane z Číny: Merania FPS a prvé dojmy. (74)
Utorok, 06. november
· Recenzia M.A.S P5 A5 (190)
· Recenzia CYMA CM.028 AK-47, 2.casť (5169)
Utorok, 02. október
· Recenzia : CYMA AK-74 (CM.031) (74)
Utorok, 29. máj
· Recenzia CYMA CM.028 AK-47 (5179)
Piatok, 30. marec
· RECENZIA: Made In CHINA (56)
Piatok, 14. júl
· RECENZIA: HI-CAPA 4.3 Tactical Custom (64)
Utorok, 04. apríl
· G&G M14 Sniper Version Custom FTK Review (64)
Piatok, 20. január
· FA-MAS - recenzia (5198)
Streda, 02. november
· CA36k (91)
Streda, 27. júl
· SIG Sauer P226 Rail [gbb] (80)
Piatok, 15. júl
· Zbrane firmy ICS na Slovensku! (56)
Utorok, 07. jún
· Nová služba - meranie úsťovej rýchlosti (77)
Streda, 11. máj
· SNIPERKY I: TM VSR-10 GSPEC vs. CA M24 MIL TYPE (192)
Nedeµa, 06. marec
· TOKYO MARUI HI-CAPA 5.1 - PRÍCHOD KRÁĽOVNEJ (56)
Pondelok, 10. január
· MEGARECENZIA - GLOCK 18C AUTOMATIC ELECTRIC PISTOL (179)
©tvrtok, 30. december
· NOVINKA - GLOCK 18 C AUTOMATIC ELECTRIC PISTOL (65)
Streda, 29. december
· VIANOCE S MARUZENOM, ČASŤ IV. - HECKLER & KOCH MP5K A4 (41)
©tvrtok, 09. december
· VIANOCE S MARUZENOM, ČASŤ III. - SCORPION VZ. 61 (74)
Pondelok, 29. november
· VIANOCE S MARUZENOM, ČASŤ II. - MINI UZI TYPE U (57)
Sobota, 20. november
· VIANOCE S MARUZENOM, ČASŤ I. - GOVERNMENT TYPE SERIES '70 (53)
Sobota, 06. november
· ICS MP5A3 (76)
©tvrtok, 19. február
· Začiatok roka s plynovkou II. (87)
Streda, 21. január
· HECKLER & KOCH MARK 23 a.k.a. MK23 SOCOM (193)
©tvrtok, 15. január
· TM Heckler & Koch MP5 A5 HG (44)
Piatok, 02. január
· Začiatok roka s plynovkou (88)
©tvrtok, 25. december
· S&W M29 .44 Magnum (52)

Staršie články
 
Webhosting tejto stránky zabezpečuje spoločnosť Atlantis Systems, s.r.o.,
ktorá je poskytovateľom profesionálnych webhostingových služieb.