Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::
  
Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

 Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

 Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

 Odkazy
 

 Downloady
 

 Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

 Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

 
Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 147
Členov: 0
Spolu: 147
 
Reklama z Googla
 
Online Chat
Pripojte sa na chat

 • Makros74
 •  
  Plánovač akcií
  Najbližšie plánované akcie:
   
  Posledné inzeráty
  Navštívte burzu:
   
  Zľava v Muničákoch
  Stav objednávok:
  Bratislava
  Suma: 408 (24%)
  Košice
  Suma: 0 (0%)
   
  Vyhľadať


   
  I. Medzinárodné Stretnutie AS Krakov 2004 - reportáž
  Už dlho pred naším dňom D, ktorý by sa mohol tak trochu podobať na pokus o obsadenie Poľska, som sa tešil, že si konečne zahrám niečo iné ako sme zvyknutý u nás. Predsalen, človek získa skúsenosti, kontakty, zahrá na úplne inom battlefielde, a pri počte cca 200 prihlásených (ak by sme rátali pri rozdelení na dve armády) je možné za jednu hru získať až 100 fragov (samozrejme iba teoreticky :)

  Napriek malej nehode s granátmi, ktorých 5 kúskov mi explodovalo z ničoho nič doma v izbe v ruksaku pol hodinu pred odchodom, som sa stále tešil viac a viac. Z Bratislavy sme vyrážali zpred Avionu na piatich autách s tým, že Jež išiel oveľa skôr. Cesta do žiliny, kde bol ďalší malý zraz sa vliekla dosť pomaly, a zo Žiliny do Krakova ešte pomalšie. Po ceste sme dostávali postupne od Ježa informácie o organizačnom chaose v ubytovaní, a pokiaľ sme pred polnocou konečne po blúdení Krakovom našli správnu ubytovňu, sa Ježove správy kam máme ísť a ako to bude menili ako nálada tehotnej ženy.
  Na ubytovni sme si konečne pár hodín oddýchli, odchod z ubytovne bol určený na 8.00. do prvého auta v kolóne sme dostali poľského sprievodcu a pospájaný vysielačkami sme vyrazili smer Pastiernik. Bohužiaľ po pár otočkách a vracačkách sme zistili, že chalan z Poľska sa zas až tak moc dobre v Krakove nevyzná, ale napokon sme sa po 3 zastávkach a oslovení ľudí na ulici našli správny smer.
  dolphins from hell
  Parkovisko už bolo skoro celé zaplnené a všade sa to iba hemžilo maskáčmi všelijakých vzorov. Parkli sme to vedľa švédskej výpravy, kúsok od nás stála skupinka dánov. Zo Slovenska dorazili ešte východňáre - partie z Prešova a Starej Ľubovne. Rozdelenie armád sa konalo na malom priestore na druhej strane veľkého bunkra. Výčap bol už postavený, pripravovalo sa ohniskona grilovanie klobás, rozložilo sa pár stánkov s matrošom na predaj. Priestor zostal aj na nastavovanie hopov a skúšky zbraní. Usporiadatelia nás rozdelili do dvoch armád. Slováci sa dostali do aliancie so švédmi a dánmi a dostali sme žlté pásky. Ruská časť výpravy nedorazila, pretože mali problém na hraniciach. V poľsku sa v tom čase konal nejaký summit ministrov čohosi, a nechceli ich pustiť cez hranice pretože ich označili za antiglobalistov. Napokon tam stvrdli asi 17 hodín a dorazili až na druhý deň. červenú armádu tvorili poliaci s českou družinou. Sniperi boli tak akurát, jeden v našom tíme a jeden čech bol v červenej armáde.
  sniper sk
  sniper cz
  Prvou úlohou žltých bolo ubrániť asi 150 metrový okop s bunkrami, kde bola taška s dokumentami. Rozdelili sme si jasne pozície , švédi s dánmi držali pravé krídlo, východniari stred a západ sa presunul. Pred okopmi boli naťahané dráty s výbušninami. Pôvodne sa malo hrať 1hra (2hodiny)=1život, ale napokon boli určené respawny na zhromaždisku. Žltý o 15 a 45 minúte a červený o celej a 30 minúte. Pri návrate z respawnu sa chodilo so zdvihnutými rukami až "k svojim" a odtiaľ sa zapájalo do hry. Nehrozil tak vpád do chrbta útočníkom ľuďmi z respawnu. celkom správne. Švédom sa podarilo odraziť útok na okop vpravo, bohužiaľ česi vytlačili naše ľavé krídlo a boli sme nútený sa stiahnuť. Po ceste z respawnu boli počuť výbuchy (fakt šajby), predpokladalo sa že útočníci už dobýjajú podstatnú časť okopov. Nebolo to však tak. Tlak útočníkov sa zvyšoval rovnako ako ich straty. Pred záverečným útokom zahalil priestor pred okopmi dymovnice a červený sa dostali až do niektorých bunkrov, okiaľ sme ich však vyprášili. Dokumenty sme udržali, stav žltý vs. červený 1:0.
  Neďaleko okopov stálo ďalšie bojové pole, kde sa odohrával dej druhej misie. Úlohy sa tentoraz vymenili. V akomsi torze mestečka s cca 15 budovami a okolitým lesíkom bolo treba dobiť určenú bodovu. Stala sa ňou dobre opevnená budova číslo 8 (všetky budovy mali viditeľný nápis s číslom) v zadnej časti. Červení sarozmiestnili a začalo sa hrať. Počiatočný obchvat sa nie príliš vydaril, podarilo sa však aspoň eliminovať skupinu
  okop
  červenokožcov, ktorí nám chceli vpadnúť od chrbta. Respawn na lúke sa plnil žltými veľmi rýchlo. Chvíľami sa podarilo dobiť pár budov, ktoré však nemali príliš strategický význam pre obranu. Niekoľko minút pred koncom sme stáli z dvoch strán pri cieľovej budove, bohužiaľ sa nám ju dobiť nepodarilo. Po ukončení hry z nej vyšlo cca cez 25 obrancov. Veľmi by sa boli v tejto misii hodili granáty. Červený tým pádom vyrovnali stav na 1:1. Treťou a poslednou úlohou tohto dňa bolo udržať na treťom battlefielde , pozostávajúcom z tábora zajatcov (dva hangáre + budova) ohradeného ostnatým drôtom štyroch hostagov. V prípade ich oslobodenia sme museli ako obrancovia ešte "zničiť" most a zamedziť tak ústupu nepriateľa. Na prvý pohľa vyzeral tento priestor nedobytne.
  mestecko
  Škandinávske národy išli obchvatom riešiť diverziu voči červeným, ja s jocom a pár ľuďmi sme išli s nimi. Zadržali sme nepriateľa aj napriek niekoľkým stratám. Červený respawn bol hrozivo plný a čakal sa rash. Ten prišiel z otvoreného priestoru smerom k hlavnej bráne. Obrannej skupine v domčeku a okope sa podarilo veľkú časť eliminovať ešte pred vstupom na pozemok. Niekoľko červených sa za pomoci granátov dostalo až do budovy, odkiaľ však boli po chvíli vytlačený. Podľa očakávania tábor dobytý nebol, vyhrávali sme tak na konci prvého dňa 2:1. Nasledovalo už iba jedlo (vraj nejaké poľské národné, ale bol to pre mňa dosť humus) a odchod na ubytovňu. Večer sa začali rapídne míňať zásoby alkoholu, najviac ľudí sa asi zhromažilo v izbe č.11. Ako prvý padol Enigma z OmegaBlack, ktorý na druhý deň nebol ani schopný hry. O ožierke sa moc zmieňovať nebudem, bol som unavený a šiel som spať.

  Druhý deň opäť o 8.00 vyrážame na bojisko, tentoraz v oveľa rozbitejšom stave. Trafili sme ale na prvý krát! Hrať sa začalo asi až o pol desiatej, čo bola škoda. Ešte pred odchodom do boja bolo žrebovanie tomboli (gps, elektrika uzi, plynový desert eagle...) a rozdávačka tričiek, Dorazili už aj rusi, ukrajinci a bielorusi. Pridali sa k žltým, ktorých bolo tým pádom hodne. Hrali sa prvé dve scenáre zo soboty v otočenom garde.Najviac som bol zvedavý na ruskú hru. Rozhodne ma chalani neskalmali. Pri útoku na vlasných, ktorý si už urobili dobrú pozíciu smerom k okopu dali dole pár omegáčov. Začali sa prípravy na veľký útok na pravé krídlo obrany. Zaznela píštalka ako vo filme "Nepriateľ pred bránami" a všetci rusi vstali a rashovali. Fakt sranda. Zatial sa časť slovákov so švédmi dostali za chrbát obrany a zdrvujúco zaútočili. Obrancovia v dosť menšom počte odolávali iba niekoľko minút. Okop sme dobili a získali dokumenty. Náskok žltých sa zvýšil na 3:1.

  Vzhľadom na to, že červených opustilo pár ľudí, organizátor preložil ruskú čast žltých k červeným. Obsadili sme mestečko a čakali na útok. Ten začal zhodne z oboch krídel. Preložená bola cieľová budova, predsa len "štvorka" bola asi dobytná viac. Napriek veľkým stratám sa podarilo nepriateľovi nás obísť a útočili odzadu na poslednú bodovu. Dánske komando vyrazilo do tyla nepriateľa, ktorý nestihol presun a už sme videli iba húfny odchod červených. Dáni všeobecne hrali veľmi pekne a velmi efektívne. Kam šli dáni bolo čisto :) Striedavo sa podarilo nepriateľom dobiť osmičku. Moc som nechápal ako, napokon som však našiel na nete pár fotiek, ktoré mi to ozrejmili. Veď pozrite vpravo. Časť červených dobylo budovu 8 na dlhší čas. Rusi dokonca chvíľu útočili na túto budovu aj napriek tomu že ju už mali obsadenú ľudia od červených! Ako som písal vyššie, rusi nesklamali :)))

  Po otvorení respawnu sa vyrojili všetci červený rovno na cieľovú budovu, pričom obsadili niekoľko priľahlých budov. Útok sme odrazili za cenu vysokých strát. Časť útočníkov síce dobyla jednu zo strategických budov, podarilo sa mi ich obísť a okrem jedného, ktorého mi niekto z našich zabil, som zozadu už bez funkčného kolimátora (baterka) dal dole posledných troch nepriateľov. Ešte pred uplynutím časového limitu sme dobyli nazad všetky budovy. Túto hru sme naopkon zase vyhrali a tak konečný stav zostal visieť na 4:1 pre žltých.

  V centre diania kam sme sa presunuli sme sa už len zbalili a vyrazili postupne smerom domov.

  Aby som to zhrnul. Dobrá akcia s niekoľkými drobnými organizačnými chybami. Nepriznávačov (viem iba o CZ) bolo mizivé percento. Skvelá atmosféra, pohodový servis pre účastníkov. Najhoršie asi bolo to dlhé cestovanie po rozbitých poľských cestách. Poliaci vraj prisľúbili účast na BBCH. Toť z mojej strany všetko. Pre Wargames.sk napísal Medveď. Brum brum.

   

  mestecko

  rusky rebrik

  Niekoľko odkazov:


  Moje fotky sú tu: http://www.extremebike.sk/brloh/html/17-4-2004-krakow.htm
  Našiel som kopec odkazov na fotky na weboch, čo sa dalo som poťahal a zhromaždil v ZIP súboroch na mojom serveri: http://www.extremebike.sk/brloh/files/

  Fotky použité v tomto článku pochádzajú z môjho foťáka a niečo z webov.

  Napísal Medved dňa 22.04.2004
   
  Príbuzné odkazy
  · Viac o téme: Akcie
  · Iné články od: Medved


  Najčítanejšie články na tému Akcie:
  Black Hawk Down

   
  Hodnotenie
  Priemerné skóre: 4.66
  hlasov: 15


  Obetujte prosím chvíľku hodnoteniu tohto článku:

  Vynikajúci
  Veľmi dobrý
  Dobrý
  Priemerný
  Zlý


   
  Možnosti

   Stránka vhodná na tlač  Stránka vhodná na tlač

   Poslať tento článok priateľovi, známemu  Poslať tento článok priateľovi, známemu

   
  Prah
  Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

  Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosím zaregistrujte sa

  Re: I. Medzinárodné Stretnutie AS Krakov 2004 - reportáž (Skóre: 0)
  Anonym dňa 23.04.2004
  Jak vypadá ŠvédVážení airosftový bojovníci na AS portálu Bigoši www.bigosi.com máme další dvě recenze na I. mezinárodní akce v Krakově (Polsko)17-18.04.2004  Re: I. Medzinárodné Stretnutie AS Krakov 2004 - reportáž (Skóre: 1)
  JenyJekson dňa 21.09.2007
  (O užívateľovi | Poslať správu)

  http://www.siteadvisor.com/
  http://www.cjspornsite.com/
  http://ime.nu/
  http://top.aurumgames.com/
  http://jurist.law.pitt.edu/
  http://www.123promotion.co.uk/
  http://feedmelinks.com/
  http://blawgsearch.justia.com/
  http://www.bazita.org/
  http://www.va.gov/
  http://www.alexa.com/
  http://page2rss.com/
  http://www.urlreport.net/
  http://www.ffnmag.com/
  http://tools.the-search.jp/
  http://www.naturalfoodsmerchandiser.com/
  http://www.nfm-online.com/
  http://www.myspecialdiet.com/
  http://www.stockindexonline.com/
  http://www.betacell.org/
  http://www.tawdis.net/
  http://www.prudential.co.uk/
  http://www.vioxx.com/
  http://www.tea.army.mil/
  http://www.nymilitarymuseum.org/
  http://www.siteadvisor.com/
  http://www.cjspornsite.com/
  http://ime.nu/
  http://top.aurumgames.com/
  http://jurist.law.pitt.edu/
  http://www.123promotion.co.uk/
  Re: I. Medzinárodné Stretnutie AS Krakov 2004 - reportáž (Skóre: 1)
  JenyJekson dňa 21.09.2007
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  http://feedmelinks.com/
  http://blawgsearch.justia.com/
  http://www.bazita.org/
  http://www.va.gov/
  http://www.alexa.com/
  http://page2rss.com/
  http://www.urlreport.net/
  http://www.ffnmag.com/
  http://tools.the-search.jp/
  http://www.naturalfoodsmerchandiser.com/
  http://www.nfm-online.com/
  http://www.myspecialdiet.com/
  http://www.stockindexonline.com/
  http://www.betacell.org/
  http://www.tawdis.net/
  http://www.prudential.co.uk/
  http://www.vioxx.com/
  http://www.tea.army.mil/
  http://www.nymilitarymuseum.org/
  http://www.siteadvisor.com/
  http://www.cjspornsite.com/
  http://ime.nu/
  http://top.aurumgames.com/
  http://jurist.law.pitt.edu/
  http://www.123promotion.co.uk/
  http://feedmelinks.com/
  http://blawgsearch.justia.com/
  http://www.bazita.org/
  http://www.va.gov/
  http://www.alexa.com/
  http://page2rss.com/
  http://www.urlreport.net/  Re: xiznaeahal (Skóre: 1)
  yacobin dňa 09.09.2010
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  buy viagra online [www.swanislandcrit.com] buy cialis order viagra online [www.prayingforvinny.org] buy levitra purchase levitra [www.getuserbars.com] order levitra online buy cialis [www.e-xperiments.com] order viagra online purchase viagra [www.swanislandcrit.com] buy viagra order viagra [www.swanislandcrit.com] buy cialis buy levitra online [www.graphinvest.com] buy viagra online order cialis [www.e-xperiments.com] buy cialis online [www.philippine-nature.org] order cialis online [www.ostrichdefense.com] buy cialis purchase viagra [www.swanislandcrit.com] purchase cialis order levitra online [www.getuserbars.com] order cialis [www.philippine-nature.org] order cialis order levitra online [www.getuserbars.com] order cialis buy cialis online [www.ostrichdefense.com] order viagra buy levitra online [www.graphinvest.com] buy cialis buy viagra online [www.swanislandcrit.com] order levitra online buy levitra online [www.graphinvest.com] buy cialis online buy viagra online [www.swanislandcrit.com] buy levitra purchase viagra [www.swanislandcrit.com] buy cialis  Re: nkuu (Skóre: 1)
  yacobin dňa 08.09.2010
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  buy levitra [www.getuserbars.com] order viagra buy cialis [www.ostrichdefense.com] buy viagra online buy viagra online [www.chrishartimages.com] purchase levitra buy viagra online [www.chrishartimages.com] buy viagra [www.chrishartimages.com] order viagra online buy cialis [www.ostrichdefense.com] buy viagra online [www.chrishartimages.com] purchase viagra order viagra [www.philippine-nature.org] order cialis online buy cialis online [www.e-xperiments.com] buy cialis online purchase cialis [www.ostrichdefense.com] buy levitra purchase viagra [www.chrishartimages.com] buy levitra order cialis online [www.e-xperiments.com] buy viagra buy viagra [www.chrishartimages.com] buy levitra buy viagra online [www.chrishartimages.com] buy cialis [www.ostrichdefense.com] order viagra online buy viagra online [www.chrishartimages.com] order viagra [www.philippine-nature.org] order cialis online buy viagra [www.chrishartimages.com] buy cialis purchase viagra [www.chrishartimages.com] buy levitra buy viagra [www.chrishartimages.com] order viagra  Re: djij (Skóre: 1)
  yacobin dňa 21.08.2010
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  order levitra online [www.getuserbars.com] buy levitra buy viagra online [www.chrishartimages.com] buy viagra order levitra online [www.getuserbars.com] [www.chrishartimages.com] buy cialis online buy viagra [www.chrishartimages.com] buy cialis online buy viagra [www.chrishartimages.com] buy viagra order viagra online [www.chrishartimages.com] buy viagra online buy levitra online [www.getuserbars.com] buy levitra [www.chrishartimages.com] order viagra buy viagra online [www.chrishartimages.com] buy levitra [www.chrishartimages.com] order viagra online [www.chrishartimages.com] purchase viagra purchase cialis [www.e-xperiments.com] purchase viagra order viagra online [www.chrishartimages.com] order levitra online [www.chrishartimages.com] buy levitra online order viagra online [www.chrishartimages.com] order viagra buy viagra [www.chrishartimages.com] order cialis order viagra [www.philippine-nature.org] buy viagra online [www.chrishartimages.com] order levitra online order cialis online [www.e-xperiments.com] purchase cialis  Coach Outlet Online (Skóre: 1)
  django1 dňa 17.04.2014
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  In vain Coach Outlet Online [www.coachoutletstoreinoa.com]to comfort myself with the Coach Outlet [www.coachfactoryoutletmsna.com]thought that I could get through Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlinemu.com]more work in the winter undistracted Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlinemu.com]by thoughts of cricket grounds Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutletmona.com]and country houses. In vain, equally, Coach Outlet Store Online [www.coachfactoryoutletsnai.com]to tell myself that I could stay Coach Outlet [www.coachfactoryoutletmsna.com]in bed later in the mornings. Coach Factory Online [www.coachfactoryoutletnos.net]Even the thought of after-breakfast Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlinemu.com]pipes in front of the fire left Coach Outlet [www.coachfactoryoutletmsna.com]me cold. But now, suddenly, I am Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlinemu.com]reconciled to autumn. I see quite Coach Outlet [www.coachfactoryoutletmsna.com]clearly that all good things must Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutletmona.com]come to an end. The summer has Coach Outlet Store Online [www.coachfactoryoutletsnai.com]been splendid, but it has lasted Coach Outlet Online [www.coachoutletstoreinoa.com]long enough. This morning I welcomed True Religion Jeans [www.truereligionjeansftc.com]the chill in the air; this morning True Religion Outlet [www.truereligionjeansct.com]I viewed the falling leaves with True Religion [www.truereligionjeanssi.com]cheerfulness; and this morning I Michael Kors Outlet Online [www.michaelkorsoutletic.com]said to myself, "Why, of course, Michael Handbags Outlet [www.michaelkorsets.com]I'll have celery for lunch." Michael Kors Outlet Store Online [www.michaelkorsoutletnio.com] which are good for the complexion, Michael Kors Outlet Stores [www.michaelkorsetoutletbeo.com]but there is no doubt that celery Chanel Outlet Online [www.chaneloutletmobai.com]stands high on the list. After Louis Vuitton Outlet [www.louisvuittonoutletina.com]the burns and freckles of summer one Louis Vuitton Handbags [www.louisvuittonoutletine.com]one's elbow.  Re: Typológia hráčov airsoftu (Skóre: 1)
  django1 dňa 16.09.2014
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  Coach Outlet Online [www.coachoutletstoreinuk.com] Others say that while the ISIS fighters did possess advanced weaponry Coach Outlet [www.coachfactoryoutletanus.com] the pesh merga had their own heavy weapons. They were simply Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlineunsius.com] out of position when ISIS struck.Mr. Barzani, who owns Coach Outlet Online [www.coachoutletstoreinuk.com] We know how to fight in the mountains,” Mr. Barzani said Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlineunsius.com] the Korek cellphone company as well as one of the biggest Coach Outlet Store Online [www.coachfactoryoutletuisa.com] shopping malls in Erbil, bemoaned the more than 600-mile Coach Outlet Store Online [www.coachfactoryoutletuisa.com] border that Kurdistan must defend now. The climate, too Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlineunsius.com] sipping a Starbucks Frappuccino. “But this is the desert Coach Outlet [www.coachfactoryoutletanus.com] and it’s so hot. It’s completely different. Coach Handbags Outlet [www.coachfactoryoutletonlinesius.com] has changed. The fight is no longer in the mountains Coach Outlet [www.coachfactoryoutletanus.com] where the Kurds burnished their reputation. Coach Outlet [www.coachfactoryoutletanus.com] alls for munitions heard in every corner of Kurdistan Chanel Outlet Online [www.chaneloutletinaus.com] Cnow appear to have been partly answered, according Louis Vuitton [www.louisvuittonoutletina.com] to Masrour Barzani, the top intelligence official in Kurdistan Louis Vuitton Outlet [www.louisvuittonoutletine.com] The pesh merga have started receiving shipments of ammunition Gucci Belts [www.guccibeltsoutletbcus.com] machine guns and mortars, mostly made in Eastern Europe Gucci Belt [www.guccibelststco.com] and therefore compatible with the systems used by the Kurds, he said. Coach Outlet Online [www.coachoutletstoreinuk.com] Continue reading the main story Continue reading the main story Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlineunsius.com] Continue reading the main story Coach Outlet [www.coachfactoryoutletanus.com] On a rocky hilltop overlooking a branch of the Tigris Coach Outlet Online [www.coachoutletstoreinuk.com] River one recent afternoon, Gen. Zrar Sayda of the Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutletnbsa.com] pesh merga peered through binoculars at a patch of recently cleared land. Coach Outlet Store Online [www.coachfactoryoutletuisa.com] Along with four sons, four nephews, three cousins and one brother Coach Outlet [www.coachfactoryoutletanus.com] General Zrar, as he is known among his peers and others Coach Factory Online [www.coachfactorystoreuin.com] has been fighting ever since ISIS first stepped into Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlineunsius.com] Kurdish

  Čítať zvyšok komentára...  Re: Dymovnice D130 v Muničáku (Skóre: 1)
  django1 dňa 22.04.2015
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  guowenhao20150422 ferragamo shoes [www.ferragamo.eu.com] air jordan 11 [airjordan11.micrornaseurope.net] louboutin shoes [www.christianlouboutinoutlet.name] true religion jeans outlet [truereligionjeansoutlet.allcamels.us] puma sneakers [www.pumaoutletonline.com] tory burch flats [toryburchflats.olympicpastry.com] herve leger [www.herveleger.us.com] michael kors factory outlet [michaelkorsfactoryoutlet.officialcommunities.net] monster beats [monsterbeats.tuipad.com] michael kors outlet [www.michaelkorsoutletonline.in.net] supra shoes [suprashoes.b--y.net] adidas shoes [www.adidasshoes.cc] tory burch sandals [toryburchsandals.olympicpastry.com] air jordan shoes [www.cheapjordans.us.org] oakley vault [oakleyvault.bemercurial.com] burberry outlet [burberry.top10outlets.com] coach outlet store online [www.coachoutletstore.co] kobe bryants shoes [www.kobeshoes.us] hollister pas cher [www.abercrombie-fitch-hollister.fr] cheap ray ban sunglasses [www.raybansunglasses.in.net] links of london uk [www.linksoflondons.co.uk] insanity workout [www.insanityworkout.us.com] mcm bags [www.mcm.in.net] michael kors outlet [www.michaelkorsoutletonline.in.net] chanel 2.55 [chanel.handbagcrafter.com] instyler ionic styler [www.instylerionicstyler.com] tiffany jewelry [www.tiffanyandco.in.net] new balance 574 [www.newbalanceshoes.in.net] fitflop shoes [www.fitflop.in.net] fitflop [www.fitflop.in.net] monster beats [monsterbeats.tuipad.com] abercrombie and fitch [www.abercrombie-fitch.us.com] roshe run men [www.rosherunshoessale.com] louis vuitton outlet [www.louisvuitton.in.net] cheap jordans [www.airjordanshoes.eu] abercrombie and fitch [www.abercrombie-fitch.us.co

  Čítať zvyšok komentára...


  Webhosting tejto stránky zabezpečuje spoločnosť Atlantis Systems, s.r.o.,
  ktorá je poskytovateľom profesionálnych webhostingových služieb.