Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::
  
Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

 Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

 Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

 Odkazy
 

 Downloady
 

 Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

 Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

 
Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 160
Členov: 0
Spolu: 160
 
Reklama z Googla
 
Online Chat
Pripojte sa na chat

 • Makros74
 •  
  Plánovač akcií
  Najbližšie plánované akcie:
   
  Posledné inzeráty
  Navštívte burzu:
   
  Zľava v Muničákoch
  Stav objednávok:
  Bratislava
  Suma: 408 (24%)
  Košice
  Suma: 0 (0%)
   
  Vyhľadať


   
  Sviniareň - Big East manoeuvres - The greatest combat ever [22.5.2004 – 23.5.200
  Blíži sa vojna, vojna proti teroristom, vojna proti zlu. Zlo chce za každú cenu obsadiť posledné slobodné miesto na zemi.....  Všeobecné podmienky:

  Hra bude prebiehať v objekte Sviniarne dňa 22.5.2004 - 23.5.2004. Stretnutie hráčov na Sviniani o 9.00 ráno! Po stretnutí celej skupiny hráčov dôjde k rozdeleniu na 2 armády. Hra prebieha v celom objekte Svinarne okrem časti pre motorové vozidlá ktorá je zároveň jedným z respawn pointov. Ďalšie respawn pointy sú len v dvoch základných bázach a to v báze 1 a báze 4. Respawn point v báze platí pre armádu ktorá má vyvesenú vlajku! Pre ochrancov je to červená a pre teroristov žltá vlajka! Na všetkých respawnoch sú špeciálne respawn hodiny ktoré sa spúšťajú zatlačením tlačidla prvou mŕtvolou ktorá príde na respawn. Od tohto zatlačenia si procesor hodín navolí na základe funkcie random čas v rozmedzí 1-20 minút ktoré odpočítava. Po ukončení odpočtu sa spustí siréna ktorá je zároveň signálom na opustenie respawnu pre všetky mŕtvoly ktoré sa na respawne "zozbierali"! Tento systém sa používa stále dookola. Respawn číslo 0 (parkovisko áut, ohnisko) je univerzálny aj pre osloboditeľov aj pre teroristov a sú na ňom umiestnené dvoje časovače! Jeden pre teroristov a jeden pre osloboditeľov!
  Rozdelenie respawnov je pre všetky hry identické ako aj postup ich používania!
  Celá hra bude prebiehať v štyroch fázach. 3 fázy predstavujú samostatné hry podľa ktorých budú armády bodované a na základe ktorých sa určí víťaz. Štvrtou fázou je nočná hra kde táto sa bude hrať bez bodovania avšak má zabezpečiť akčné vybláznenie účastníkov!
  V čase od príchodu 22.5.2004 do odchodu 23.5.2004 bude program podujatia prebiehať podľa priloženého časového harmonogramu!
  Všetci účastníci podujatia sa musia riadiť všeobecnými pravidlami pre hranie airsoftu AŠK-CASSOVIA ktoré môžete nájsť na našej WEB stránke. Hrubé porušenie týchto pravidiel bude mať za následok vylúčenie hráča z konkrétnej hry čím oslabí svoju armádu! V prípade, že sa predmetné porušovanie týchto pravidiel u daného hráča bude opakovať budú predmetnej armáde krátené body a predmetný hráč bude vykázaný z ihriska do respawnovej zóny 0! Čiže chcem požiadať veliteľov jednotlivých teamov zo Slovenska aby si svojich ľudí skonsolidovali a pripravili sa na túto skutočnosť.
  V prípade neuznávania zásahov daným hráčom tento skôr ako to oznámi organizátorovi má povolenú streľbu do okuliarov resp. masky ak zasiahnutý nereaguje ani na toto má hráč povolenú streľbu do tzv. mäkkého tkaniva (obnažené časti tela!! ) Toto je povolené pri zásahoch nad cca. 10 metrov!
  V prípade ak napriek tejto skutočnosti sa Vám nepodarí presvedčiť protihráča o Vašom zásahu nahlásite to organizátorovi buď vysielačkou alebo osobne! Hráči kvôli neuznávaniu zásahov zbytočne nevyvolávajú hádky prípadne fyzické útoky ale hlásia všetko organizátorovi!
  Ďalšie otázky budú zodpovedané na mieste!
  Detaily o ihrisku nájdete na našej WEB stránke, mapu a ihriska zasielame ako prílohu k pravidlám!!!


  Časový harmonogram:

  SOBOTA 22.5.2004
  9.00
  Príchod hráčov na ihrisko
  9.10
  Registrácia hráčov u organizátora + príprava na hru
  9.30
  Príprava výstroje a výzbroje na hru zosúladenie armád
  9.35
  Predaj akciových gulí
  10.00
  Ujasnenie pravidiel pre First Combat
  10.15
  Začiatok First Combatu
  14.15
  Koniec First Combatu, prestávka na obed
  15.00
  Ujasnenie si pravidiel Second Combatu
  15.15
  Začiatok Second Combatu
  19.15
  Koniec Second Combatu
  19.35
  Príprava večere (v rámci možností sponzorov J ) a príprava stanov na prenocovanie
  20.15
  Voľná zábava spojená z večerou
  20.45
  Ujasnenie si pravidiel Night Combatu
  21.00
  Začiatok Night Combatu
  24.00
  Koniec Night Combatu, voľná zábava, posedenie pri ohni
  NEDEĽA 23.5.2004
  8.00
  Budíček
  9.00
  Ujasnenie si pravidiel Final Combat
  9.15
  Začiatok Final Combatu
  13.45
  Koniec Final Combatu
  14.00
  Obed ( guláš)
  14.30
  Vyhlásenie výsledkov za jednotlivé Combaty aj za celú hru
  15.00
  Rozlúčka z cezpoľnými (BA,BR,SL....)
  15.15
  Voľná zábava pre tých ktorý vydržia
  17.30
  Upratovanie ASK-CASSOVIA a dobrovoľníci

  Scenáre Combatov:

  First Combat

  Prvý boj je bojom proti terorizmu! Armáda teroristov sa snaží zo stráženého skladu osloboditeľov ( báza č.1) ukoristiť Taktickú chemickú bombu (strieborný kufor) ktorá objemovo obsahuje potrebné množstvo chemikálií na zničenie života v okruhu 20 km. Samotná bomba je však chránená dvoma kódmi! Prvým kódom je kód na otvorenie kufra (kód je šesť miestne číslo ) tento kód je potrebné zadať postupne pre oba zámky kufra (každý zámok disponuje 3 číslami) čísla je potrebné zadávať z ľava do prava! Samotný kód nosí na krku veliteľ týmu obrancov brániacich sklad. Tento kód musí mať na krku v priesvitnom tubuse ktorý po svojej "smrti" dobrovoľne odovzdá najbližšiemu teroristovi ktorého stretne po ceste na respawn! Veliteľ nesmie použiť respawn ktorý je umiestnený v tejto báze! Teroristi po ukoristení bomby však zistia že tá ako taká je blokovaná ešte vnútorným bezpečnostným kódom. Tento kód vie bombu aktivovať aj deaktivovať! Tu nastáva problém pre teroristov. Ich špionážne zložky zistili, že tento kód pozná jediný človek a to generál osloboditeľov! Každý však vie, že generál je chránený najvernejšími vojakmi ktorý sú ochotný za neho položiť život. Úlohou teroristov je vyradiť ochranku generála avšak keďže generál pozná tento kód spamäti nesmú generála zabiť!!! Ak generál zomrie je bomba nepoužiteľná! Generála nesmú zabiť vlastný muži aby uchovali tajomstvo! Generál však môže bojovať do posledného dychu a teroristi ho nesmú zabiť. Generál nesmie používať ani granáty ani dymovnice! Generál sa môže respawnovať len v respawne 0 a v respawne v sklade (báza č.1). Generál bude označený červenou páskou aj okolo hlavy!Po respawnovaní generál heslo "zabúda" a tým pádom teroristi nevedia chemickú bombu použiť! Preto ju doručia buď na respawn 0 alebo späť do skladu osloboditeľov! Ak sa teroristom podarí získať kód k bombe aktivujú bombu podľa návodu ktorý je umiestnený v nej a musia ju doručiť do bázy 4 čo je hlavný stan OSN a tým spôsobiť veľký chaos a zamoriť nebezpečnými chemikáliami celé okolie. Teroristi nesmú zámerne popraviť generála, aby zabránili osloboditeľom bombu deaktivovať! Počas doby odpočtu bomby musia teroristi zabrániť osloboditeľom v spätnom získaní a deaktivovaní bomby! Čas pre bombu je automaticky nastavený na 60 minút. Ak sa počas tejto doby podarí získať bombu späť osloboditeľom tí ju musia dopraviť ku generálovi na zneškodnenie! Generál však nesmie zomrieť! Generál sa počas tejto doby nesmie pohnúť zo svojho hlavného stanu! Ak generál zomrie "zabudne" kód a osloboditelia bombu nedeaktivujú.
  Ak dôjde k výbuchu bomby získava armáda teroristov 30 bodov za zamorenie budovy OSN.
  Ak však teroristi zlyhajú a nezískajú kód na aktiváciu bomby (zabijú generála) majú poslednú šancu.
  Generál má na svojej tajnej základni (nie báza 4 ani báza 1) ktorá nie je presne určená uložený svoj taktický kufor! Úlohou teroristov je získať kufor (zelený) (môže byť v báze 2 alebo 3), aktivovať ho a získať ďalšie inštrukcie kde a ako nájsť druhú bombu (čierna bomba s modrým a oranžovým majákom) ktorá síce nie je chemická ale dokáže odpáliť celú budovu OSN. Pozícia tejto bomby ako aj aktivačný kód sú uložené v taktickom kufri generála! Kufor sa spúšťa skrytým tlačidlom na kufri (nie vo vnútri ale von!!!) Kufor však nesmie opustiť miesto kde je uložený ináč stratí všetky údaje a teroristi prehrajú na plnej čiare!!! Preto musia teroristi ponechať skupinku "navigátorov" ktorý budú brániť kufor pred osloboditeľmi a zároveň budú cez vysielačku navigovať svojich kolegov kde a ako bombu nájdu a aktivujú! V prípade, že bombu aktivujú team "navigátorov" deaktivuje taktický kufor a opustí základňu generála. Úlohou celej armády teroristov je dostať bombu do centrály OSN (báza 4) a zabezpečiť aby detonovala. Armáda osloboditeľou pozná deaktivačný kód a snaží sa teroristom prekaziť ich plány. Ak táto "záložná bomba" detonuje získava armáda teroristov 15 bodov. Za zmarenie plánov teroristov v prípade chemickej bomby získava team osloboditeľov 30 bodov a v prípade klasickej bomby 15 bodov. Čiže jedna z armád môže v tomto combate získať max. 45 bodov. Čiže teroristi získajú 45 bodov ak dopravia obe bomby do centrály OSN a zabezpečia ich detonáciu, resp. Osloboditelia ak im prekazia oba plány na zničenie budovy OSN!
  Pre túto hru platia všeobecné pravidla AŠK-CASSOVIA pre hranie airsoftu a navyše nasledovné:
  • Hráč môže disponovať max. 6 granátmi (malé petrady, mega petrady, sadrové granáty, hrachové granáty) pre používanie týchto pyrotechnických zariadení platia všeobecné pravidlá AŠK-CASSOVIA.
  • Hráč môže disponovať max. 6 dymovnicami (pyrotechnické dymovnice voľne predajné, vyrábané dymovnice len na báze pyrotechnického prachu pre filmové efekty! Sú zakázané rôzne pokusné dymovnice na báze chemikálií so slzným účinkom a podobne!)
  • Generál osloboditeľov nesmie používať granáty a dymovnice do prvého respawnovania!
  • Je zakázané strieľať alebo hádzať granáty a dymovnice do vybavenia klubu (taktický kufor, chemická bomba, klasická bomba!!!) hráč ktorý poškodí zariadenie klubu bude okamžite vylúčený z akcie!
  • Na celú hru je vymedzený maximálny čas 4 hodiny.

  Second Combat

  Svet po ohrozovaní chemickými a a inými bombami prekonal ťažkú hrozbu. Avšak ešte nie je všetkým dňom koniec......Hrozba pretrváva.
  Armáda osloboditeľov má za úlohu obsadiť čo najviac generátorov ochranného štítu zeme. Štítov je 5 po celom území medzi bázami 1 až 4. Generátory presne počítajú čas svojej aktivácie(zelené číslo) a zobrazujú ho. Zároveň však počítajú čas svojej deaktivácie (Červené číslo). Úlohou osloboditeľov je udržať čo najviac aktívnych generátorov čo najdlhšiu dobu! Úlohou teroristov je obsadiť čo najviac generátorov a deaktivovať ich. Avšak ich úlohou je zabrániť spätnej aktivácii generátorov armádou osloboditeľov. Ak armáda teroristov deaktivuje všetky generátory štítu v tom momente všetci osloboditelia aj všetci teroristi ktorý sú mimo báz (pod holou oblohou) sú vďaka nebezpečnému kozmickému žiareniu do 5 minút mŕtvy. Môžu sa však respawnovať na báze ktorú majú obsadenú a označenú vlajkou! avšak pokial je štít dole je "životnosť" ako osloboditeľov tak teroristov mimo budovy len 5 minút (to znamená hráči hrajú ďalej ale pod holým nebom čiže mimo báz môžu byť max. 5 minút potom zomierajú a musia sa presunúť na respawn! Naďalej sa snažia osloboditelia aktivovať generátory štítu.Ak sa osloboditeľom podarí aktivovať aspoň 1 generátor je opäť možné sa v exteríery pohybovať bez časového obmedzenia!!! Všetky generátory budú umiestnené v exteriéry! Armáda ktorá dosiahne dlhšie obsadenie generátorov získava 30 bodov! Armáda ktorá bude mať menší ako čas výhercu môže získať 15 bodov ak pomer ich času voči času vyhrávajúcej armády bude väčší ako 1:2!!!( Čiže ak výherca bude mať celkový čas obsadenia 10 hodín musí proti hráčska armáda dosiahnuť min. 5 hodín aby získala body.... ináč z hry vychádza bez bodov! )
  Časy za všetky generátory sa spočítavajú na centrálnom zobrazovači štítu ktorý bude umiestnený za predným sklom organizátorovho vozidla na respawne 0 kde si hráči budú vedieť prezrieť aktuálny celkový stav!

  Pre túto hru platia všeobecné pravidla AŠK-CASSOVIA pre hranie airsoftu a navyše nasledovné:
  • Hráč môže disponovať max. 4 granátmi (malé petrady, mega petrady, sadrové granáty, hrachové granáty) pre používanie týchto pyrotechnických zariadení platia všeobecné pravidlá AŠK-CASSOVIA.
  • Hráč môže disponovať max. 4 dymovnicami (pyrotechnické dymovnice voľne predajné, vyrábané dymovnice len na báze pyrotechnického prachu pre filmové efekty! Sú zakázané rôzne pokusné dymovnice na báze chemikálií so slzným účinkom a podobne!)
  • Je zakázané strieľať alebo hádzať granáty a dymovnice do vybavenia klubu (5ks dominátorov!!!) hráč ktorý poškodí zariadenie klubu bude okamžite vylúčený z akcie!
  • Na celú hru je vymedzený maximálny čas 4 hodiny.

  Night Combat

  Nočný boj nie je bodovaný a je čisto stavaný na neviazanú zábavu! Armády ostávajú zachované!
  Nočná hra sa hraje na štyri bázy. Všetky bázy sú z vnútra osvetlené. Osvetlenie je riešené "dočasne" pokiaľ vydržia akumulátory. Všetky bázy sú obsadené armádou Osloboditeľov kde "kempia" rovnomerne rozložené jednotky osloboditeľov. Úlohou teroristov je obsadiť všetky bázy. Respawn pre osloboditeľov je len v báze č. 1 a v respawne 0! Respawn pre teroristov je v respawne 0 a po obsadení bázy 4 aj v báze 4. Ak sa armáde teroristov podarí získať všetky bázy vyhráva! Osloboditelia nesmú útočiť na bázy už obsadené teroristami!

  Pre túto hru platia všeobecné pravidla AŠK-CASSOVIA pre hranie airsoftu a navyše nasledovné:
  • Hráč môže disponovať max. 10 granátmi (malé petrady, mega petrady, sadrové granáty, hrachové granáty) pre používanie týchto pyrotechnických zariadení platia všeobecné pravidlá AŠK-CASSOVIA.
  • Hráč môže disponovať neobmedzeným množstvom dymovníc (pyrotechnické dymovnice voľne predajné, vyrábané dymovnice len na báze pyrotechnického prachu pre filmové efekty! Sú zakázané rôzne pokusné dymovnice na báze chemikálií so slzným účinkom a podobne!)
  • Je zakázané strieľať alebo hádzať granáty a dymovnice do vybavenia klubu (Osvetlenie báz!!!) hráč ktorý poškodí zariadenie klubu bude okamžite vylúčený z akcie!
  • Sú povolené nočné videnia, laserové zameriavače (ktorými sa však nedoporučuje svietiť hráčom do očí!), nasvecovacie tlmiče spolu s fluorescenčnou muníciou.
  • Na celú hru je vymedzený maximálny čas 3 hodiny


  Final Combat

  Posledná šanca ako môže dobro zvíťaziť nad zlom.... Začína sa boj na život a na smrť, začína sa taktika..... začína sa MORTAL COMBAT:o))

  Táto akcia je určená hlavne pre milovníkov "reálnych" scenárov s kopcom reálnych prvkov. Tak prvou realitou je skutočnosť jedného života.
  Každá armáda si zvolí jedného spolubojovníka ako medika a jedného ako Technika! Technik má kľúč od všetkých taktických bední skrytých v rámci hracieho poľa. Medik disponuje dostatočným počtom obväzov na to aby zachránil každého "poraneného" hráča ale len 2 krát! Čiže ak vás zastrelia medik vám môže vrátiť život umiestnením obväzu na vašu ľavú ruku do úrovne ramena! Ak máte na ruke dva obväzy a zastrelia vás ste mŕtvy a hra pre vás končí a urýchlene sa presúvate do respawn poľa 0!
  Úlohou každého teamu je priviesť z bodu 0 kde je štart medika bezpečne do bázy ktorú si zvolí za domácu základňu.Bázu dobyť a vyvesiť na jej priečelie vlajku podľa farby svojej armády! Vo vnútri tejto bázy je medik nesmrteľný avšak nesmie ani strieľať. V prípade, ak medik opustí bázu musia si členovia jeho armády uvedomiť, že ak zahynie, zahynie s ním aj šanca na pomoc postreleným spolubojovníkom. Funkcia medika je prenosná! Avšak medik môže odovzdať svoje poslanie inému členovi armády len na domovskej základni danej armády! Medik je viditeľne označený bielou šatkou na hlave a páskou okolo ľavého ramena! Pri prenose funkcie si musí medik so svojím nástupcom vymeniť aj tieto označenia! "Mŕtvy" medik nemôže odovzdať svoju funkciu svojmu živému spolubojovníkovi!!!
  Technik sa smie voľne pohybovať po celom hernom poli. Jeho kľúče sú označené farbami jeho armády. V prípade ak technik zahynie zanechá svoje kľúče na mieste kde zahynul! Hoc aj voľne pohodené v tráve! Mŕtvy technik nesmie na pozíciu kľúčov upozorňovať svojich spolubojovníkov ani slovne ani vysielačkou a ani posunkami! Len technik môže otvoriť taktickú bedňu! Technikom sa stáva ten člen armády ktorý po mŕtvom technikovi zdvihne kľúče! Postrelený technik môže po ozdravení medikom vyzradiť pozíciu kľúčov resp. sa po nich vrátiť na miesto kde bol nútený ich nechať!!!
  Každá armáda musí preniesť nájdené bedne do svojej bázy kde ich otvoria a doplnia svoje taktické vybavenie!
  Každá bedňa obsahuje 10 granátov, 5 dymovníc a 1 sáčok BB guličiek 0,2g....
  Každý účastník tohto scenára pred začiatkom boja nechá preveriť svoju zbraň organizátorovi! Organizátor sa tejto hry nezúčastní! Avšak bude sa pohybovať po hernom poli a sledovať hru! Bude viditeľne označený bielym tričkom.... Zároveň bude tento scenár filmovať! Je zakázané po ňom strielať!!
  Každý účastník hry smie mať pri sebe v pištoli max. 15 guliek BB v samopale max. 50 guliek! Všetko sa to týka jedného zásobníka! Ak má hráč viac zásobníkov má povolené v každom mať predpísaný počet guliek! Ako železnú rezervu dostane každý hráč plastový tubus na cca. 200 guličiek. Každý hráč smie mať pri sebe max. 1 tubus naplnený guličkami! Každý hráč si pred začiatkom hry naplní tubus vlastnými guličkami!!! A vybaví sa vlastnými granátmi a dymovnicami!
  Každý hráč smie mať počas hry pri sebe max. 1 plný tubus! Po získaní taktickej bedne si môžu doplniť hráči len prázdny tubus!
  Za každú taktickú bedňu ktorú nájde organizátor po ukončení hry v základných bázach získa daná armáda 15 bodov!
  Hra sa končí ak jedna armáda "vyhladí" tu druhú!
  Mŕtvy hráči môžu(ale nemusia) svoju muníciu odovzdať živým hráčom! Mŕtvy hráči môžu(ale nemusia) odovzdať živým hráčom aj svoje zbrane, granáty a dymovnice!
  Každý hráč môže v jednom momente mať pri sebe max. 3 granáty a 2 dymovnice!
  Mŕtvy hráč smie svoju muníciu odovzdať iba hráčovi ktorý ju nemá! resp. môže mu doplniť jeho muníciu do max. stavu! Čize do max. 3 granáty, 2 dymovnice a 200 gulí rezerva!!!
  Jednoduché ako facka úlohou každej armády je ukoristiť čo najviac bední z taktickou výzbrojov a prežiť!
  Na predmetnú hru je vyhradený čas 4 hodiny a 30 minút.

  SPONZORI

  Sponzorom na Gule BB je Muničák, kde si u Expiho môžete pred akciou zakúpiť gule BB v jednotnej cene 500 SKK za balíček či už 0,2g alebo 0,25 g BB gulí. Maximálny počet balíčkov na osobu je 4 ks.
  Sponzorom na večernú zábavu je Pohostinstvo u Jeleňa ktoré sponzoruje basou nealko piva, sudom 10 stupňového piva, jednorázovými pohármi.
  Sponzorom na večeru vo forme špekáčiek, klobások, chleba, zeleninky a pod je EXPI a jeho www.atari.sk.
  Sponzorom na nealko nápoje na večer a guláš v nedeľu na obed pre všetkých účastníkov je LACI a ASK-CASSOVIA.

  Ďalší záujemcovia o sponzoring dvojdňovej airsoftovej akcie sa môžu prihlásiť na expert@great.sk alebo 0903 389 348. (Sponzorstvom nemusia byť peniaze stačí niečo čo buď pozdvihne náladu.... napr. alkohol:o)) )


  ZÁVEREČNĚ SLOVÁ

  V prípade záujmu o požičovňu zbraní prosím kontaktujte ma na expert@great.sk aby bolo možné vopred dohodnúť podmienky v Muničáku Košice.
  Záujemcovia ktorý by v noci mali záujem o ubytovanie v nejakej ubytovni alebo podobne, lebo spánok v aute resp. v stane sa im neľúbi nech sa záväzne prihlásia na expert@great.sk kde vám následne zašlem cenu za nocľah a ponuku (foto dokumentácia a čo predmetná ubytovňa ponúka) následne na to budete musieť na účet ktorý vám oznámim zaslať zálohu ktorú bude nutné zložiť za ubytovanie a ktorá už nebude vratná!!!
  Doporučujem si zo sebou vziať jedlo (z vyššou trvanlivosťou konzervy a podobne ), a veľa tekutín!!! V ďalekom okolí nie je nič, žiaden obchod, žiadna krčma a podobne!!! Doporučené množstvo tekutín na 1 osobu aspoň 3 litre na deň! Pre fajčiarov doporučujem vziať si zásoby cigariet:o))
  BB gule si v prvom rade budú môcť zakúpiť účastníci záväzne prihlásený na portáli www.airsoftmania.sk pre ktorých bude aj kalkulované množstvo gulí!
  Takisto ako merítko pre nákup klobások a surovín pre guláš a podobne bude počet záväzne prihlásených www.airsoftmania.sk.
  Počet prihlásených bude záväzne uzavretý 14 dní pred samotnou akciou.
  V prípade zlého počasia sa akcia neodvoláva!
  Organizátor si vyhradzuje právo zmeny niektorých parametrov scenára najneskôr však do 7 dní pred konaním akcie....
  Hráči hneď po "smrti" sú povinný si vypnúť na dobu "smrti" vysielačky!!!
  Počas hier bude vyhradený kanál 69 na vysielačkách MAYCOM (LPD) ako aj kanál 8( subkanál 0) pri vysielačkách HOFFER(PMR) na organizátorské účely!!!
  Nezabúdajte na to, že ide o zábavu! Preto by som všetkých zúčastnených chcel požiadať aby boli maximálne tolerantný, nehádali sa, nebili sa a nerobili si navzájom naprieky!
  Zároveň by som chcel pripomenúť že airsoft je šport založený predovšetkým na "poctivosti" a cite pre FAIR PLAY jednotlivých hráčov!!!
  Nezabúdajte na to!
  Počas hier si hráči nesmú skladať ochranné prostriedky!!!(Okuliare )
  Konzumácia alkoholu je povolená v sobotu až po 24.00!!! a v nedeľu po akcii!!!

  Za usporiadateľa, ASK-CASSOVIA
  EXPI
  Napísal jameson dňa 27.03.2004
   
  Príbuzné odkazy
  · Viac o téme: Akcie
  · Iné články od: jameson


  Najčítanejšie články na tému Akcie:
  Black Hawk Down

   
  Hodnotenie
  Priemerné skóre: 2
  hlasov: 2


  Obetujte prosím chvíľku hodnoteniu tohto článku:

  Vynikajúci
  Veľmi dobrý
  Dobrý
  Priemerný
  Zlý


   
  Možnosti

   Stránka vhodná na tlač  Stránka vhodná na tlač

   Poslať tento článok priateľovi, známemu  Poslať tento článok priateľovi, známemu

   
  Prah
  Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

  Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosím zaregistrujte sa

  Re: Sviniareň - Big East manoeuvres - The greatest combat ever [22.5.2004 – 23.5.200 (Skóre: 1)
  atr30 (bonco.jr@post.sk) dňa 27.03.2004
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  k tym pravidlam : ta stranka so preraba takze mohol by sa niekto vyjedrit ci sa hraje aj 18-  Re: Sviniareň - Big East manoeuvres - The greatest combat ever [22.5.2004 – 23.5.200 (Skóre: 1)
  biber dňa 28.03.2004
  (O užívateľovi | Poslať správu) http://www.bobro.szm.sk
  zaujmalo bi ma ci mozeme aj mladsi ludia teda  15-16 rokou ja osobne 16 a dovolisi nam to rodicia aj to potvrdia to ze nam to povolili  Re: Sviniareň - Big East manoeuvres - The greatest combat ever [22.5.2004 – 23.5.200 (Skóre: 0)
  Anonym dňa 25.04.2004

  PS: PRE vsetky mimo KE uz v Piatok poobede bude na Sviniarni stat velky vojensky stan ! ! ! Cize mate kde prespat ! Pripadne ak by ste dosli vlakmi tak su chalani z KE pripraveny v piatok Vas vyzdvyhnut a dopravit na sviniaren ! ! !


  P.S.2: Pravdepodobne nas celu sobotu bude tocit aj STV ktora chce spravit realciu o Airsofte :))) Oslovujeme aj ine televizie tak uvidime :)))


   


  Expi


   
  Re: Sviniareň - Big East manoeuvres - The greatest combat ever [22.5.2004 – 23.5.200 (Skóre: 1)
  expi (expert@great.sk) dňa 05.05.2004
  (O užívateľovi | Poslať správu) http://www.ask-cassovia.sk

  ZOZNAM PRIHLASENYCH SA UZAVRIE 16.5.2004 ! ! !


  VSETCI CO BUDU PRIHLASENY PO TOMTO DATUME NEBUDU MAT ZABEZPECENU STRAVU ANI NIEKTORE HERNE POMOCKY ! ! !


  PRAVDEPODOBNE NAS BUDE TOCIT TELKA TAKZE SA UCESTE :)
  Re: Sviniareň - Big East manoeuvres - The greatest combat ever [22.5.2004 – 23.5.200 (Skóre: 0)
  Anonym dňa 07.05.2004

  Takze zmena v registracii  !!!!!!!! :


   


  Takze nasledovne dve dolezite veci :

  Uvadzam pre externistov kopiu prispevku, ktoru som dal aj na forum airsoft.sk, lebo sa ludia stazovali, ze sa tu nemozu zaregistrovat a tym padom sa nemozu prihlasit ani na manevre.
  --------------------------------------------------
  Ako je tam napisane, stretavame sa aj v realnom zivote... a tych registracii je tam tolko, ze "co koho do toho" nie je na mieste... sorry, ale ja nemam zaujem na tom, aby mi nejaky kokotko zrusil telefonne cislo len preto, ze ho niekde na bojisku najebem. Preto realne priezvisko.. aj ked je jasne, ze kto chce ublizit, tak ten si cestu najde. Kazdopadne take su pravidla a nemienim z nich zlavovat uz len z toho dovodu, ze registraciou uzivatel ziskava pristup ku osobnym udajom inych ludi. Komu sa to nepaci, nech sa na to vyserie, ale nemienim z toho robit web pre pubertakov, ktori z nudy vypisuju registracne formulare. Na vychode mame uz niekolko oficialnych statom schvalenych airsoftovych klubov a airsoftmania.sk je ich centralou, takze ak to chceme brat vazne, ziadny Solomon Killer nebude v registracii uvedeny. Ak ma niekto taky problem uviest svoje realne meno, tak to nieco znamena. A ja nemienim vysetrovat ze co, akurat je to pre mna signal neseriozneho pristupu k veci. Ked to niekomu spravi radost, nie je v mojej moci zistovat, ci je meno pravdive, alebo nie,... tak si tam dajte hoc Martin Mokrý.... ja to nezistim... ale nepripustim, aby osobne udaje vyse 250 ludi boli vystavene len tak hocikomu. Kazdopadne je to isty stupen ochrany, prinajhorsom to odradi spekulantov.... tolko moje vyjadrenie k teme ... vsetky konta o ktorych sa na tomto fore pisalo boli predregistrovane a vsetky boli z vyssie uvedenych dovodov ZMAZANE BEZ OZNAMENIA presne podla upozornenia, ktore je pri registracii.

  Vdaka za pochopenie
  oto@airsoftmania.sk

  Zoznam prihlásených sa uzatvára 16.5.2004. Pre účastníkov po 16.5.2004 nebude zabezpečená strava ani pomôcky pre hru !
  Pre registrovaných na portáli www.airsoftmania.sk stačí prihlásenie sa na akciu, pre ostatných je potrebné zaslať registráciu na mail expert@great.sk

  Dakujem za pochopenie

  EXPI
  Re: qjrxdoije (Skóre: 1)
  yacobin dňa 09.09.2010
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  order levitra [www.graphinvest.com] buy levitra order viagra [www.chrishartimages.com] purchase viagra order viagra online [www.swanislandcrit.com] buy cialis online [www.chrishartimages.com] buy cialis [www.chrishartimages.com] purchase viagra buy levitra [www.graphinvest.com] order viagra order viagra [www.chrishartimages.com] purchase cialis buy cialis [www.e-xperiments.com] purchase viagra order viagra online [www.swanislandcrit.com] order levitra buy levitra online [www.graphinvest.com] order viagra order cialis [www.e-xperiments.com] order levitra online purchase viagra [www.philippine-nature.org] order viagra buy viagra [www.swanislandcrit.com] buy viagra online purchase levitra [www.getuserbars.com] buy viagra buy cialis [www.e-xperiments.com] buy viagra purchase viagra [www.philippine-nature.org] purchase viagra order cialis online [www.ostrichdefense.com] buy levitra online buy cialis online [www.ostrichdefense.com] purchase cialis purchase viagra [www.philippine-nature.org] purchase viagra buy cialis online [www.ostrichdefense.com] order viagra online  Re: axeih (Skóre: 1)
  yacobin dňa 08.09.2010
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  purchase viagra [www.philippine-nature.org] buy cialis online buy levitra online [www.graphinvest.com] buy viagra online buy viagra [www.philippine-nature.org] purchase cialis purchase viagra [www.philippine-nature.org] order levitra order cialis online [www.e-xperiments.com] buy cialis online order levitra [www.getuserbars.com] buy levitra online purchase viagra [www.philippine-nature.org] buy viagra online buy viagra [www.philippine-nature.org] buy cialis order levitra [www.getuserbars.com] buy levitra buy cialis online [www.e-xperiments.com] buy levitra online buy cialis [www.e-xperiments.com] order viagra online [www.swanislandcrit.com] purchase cialis order viagra online [www.swanislandcrit.com] buy viagra [www.philippine-nature.org] purchase cialis order viagra [www.philippine-nature.org] buy viagra online order viagra [www.philippine-nature.org] buy viagra order cialis [www.e-xperiments.com] buy viagra online buy levitra online [www.graphinvest.com] buy levitra [www.getuserbars.com] buy viagra buy levitra [www.getuserbars.com] purchase levitra  Re: tnoohvaiiyj (Skóre: 1)
  yacobin dňa 21.08.2010
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  order viagra [www.chrishartimages.com] purchase cialis order cialis online [www.e-xperiments.com] buy cialis online order viagra online [www.philippine-nature.org] order levitra order levitra online [www.getuserbars.com] buy viagra buy viagra [www.philippine-nature.org] purchase cialis buy levitra [www.getuserbars.com] buy levitra purchase viagra [www.chrishartimages.com] buy levitra online order cialis [www.e-xperiments.com] buy cialis online purchase levitra [www.getuserbars.com] order levitra online [www.getuserbars.com] order levitra online buy levitra [www.getuserbars.com] purchase levitra buy viagra [www.philippine-nature.org] purchase levitra buy viagra [www.philippine-nature.org] purchase levitra buy viagra [www.philippine-nature.org] order levitra buy cialis online [www.e-xperiments.com] buy viagra purchase viagra [www.chrishartimages.com] order cialis online buy viagra [www.philippine-nature.org] buy viagra online buy viagra [www.philippine-nature.org] buy levitra buy viagra [www.philippine-nature.org] order cialis [www.philippine-nature.org] buy levitra online  Chanel Handbags (Skóre: 1)
  django1 dňa 21.08.2013
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  Obama said. " Coach Factory Outlet [www.coachoultetabs.org]We call on the Egyptian authorities to respect the universal Coach Factory Outlet [www.coachoultetabs.org]rights of the people."Bergen: Al Qaeda leader's 'I told you so' Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]on EgyptBright Star -- next month's joint U.S.-Egyptian military exercise -- would have Coach Online Outlet [www.coachoutletonlineats.com]involved thousands of American air and ground forces. Obama administration officials Coach Factory Outlet [www.coachoultetabs.org] told CNN on Wednesday that canceling the military exercises -- Coach Outlet Store [www.coachoutletstoresuie.com]which are held every two years -- was being considered.The president Coach Outlet Store [www.coachoutletstoresuie.com]is currently on vacation with his family Coach Factory Stores [www.coachoutletstoreonlineanc.com] on Martha's Vineyard, an island off the coast of Massachusetts. Coach Handbags Outlet [www.coachfactoryoutletain.com]Some Republicans and right-leaning blogs have criticized that Coach Factory Store [www.coachoutletstorenoa.net]fact that while Egypt fell into turmoil, the president golfed, went to a cocktail Coach Factory Online [www.ccoachoutletstoreonlinesa.com]party and ate at an upscale restaurant.A senior White House official told CNN's Jake Tapper Thursday the president Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net] was briefed on the severity of the violence in Egypt in a phone call with key administration officials involved in U.S.-Egypt relations, Coach Factory Outlet [www.coachoultetabs.org]including Defense Secretary Chuck Hagel, Coach Outlet Store Online [www.coachoutletpfa.net]Secretary of State John Kerry and Director of National Intelligence James Clapper. Coach Bags Outlet [www.ccoachhandbagsoutletst.net]Obama's statement comes a day after the bloodiest day in Egypt since the 2011 Coach Outlet Online Store [www.coachofactoryutletdtt.net]revolution that ousted Hosni Mubarak. Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]At least 525 people were killed and more than 3,700 injured, Coach Online Outlet [www.coachoutletonlineats.com]according to the Egyptian Health Ministry, Michael Kors Handbags Outlet [www.mmichaelkorsoutletpl.net] in clashes that began when security forces moved in to break up Michael Kors Outlet Store Online [www.michaelkorsoutletstoreptf.com] protesters demonstrating in support of former President Mohamed Morsy, Michael Kors Bags Outlet [www.michaelkorsoutletpft.com]who was elected to office after Mubarak's ouster.The number of dead could go up, Michael Kors Outlet Online [www.michaelkorsoutletacs.net] as the Muslim Brotherhood has said many of its supporters who were Michael Kors Outlet Store [www.michaelkorsffactoryoutlett.com]killed have not yet been counted.
  Egypt's Christians under pressure as churches Chanel Handbags

  Čítať zvyšok komentára...  Re: Dymovnice D130 v Muničáku (Skóre: 1)
  django1 dňa 22.04.2015
  (O užívateľovi | Poslať správu)
  guowenhao20150422 ferragamo shoes [www.ferragamo.eu.com] air jordan 11 [airjordan11.micrornaseurope.net] louboutin shoes [www.christianlouboutinoutlet.name] true religion jeans outlet [truereligionjeansoutlet.allcamels.us] puma sneakers [www.pumaoutletonline.com] tory burch flats [toryburchflats.olympicpastry.com] herve leger [www.herveleger.us.com] michael kors factory outlet [michaelkorsfactoryoutlet.officialcommunities.net] monster beats [monsterbeats.tuipad.com] michael kors outlet [www.michaelkorsoutletonline.in.net] supra shoes [suprashoes.b--y.net] adidas shoes [www.adidasshoes.cc] tory burch sandals [toryburchsandals.olympicpastry.com] air jordan shoes [www.cheapjordans.us.org] oakley vault [oakleyvault.bemercurial.com] burberry outlet [burberry.top10outlets.com] coach outlet store online [www.coachoutletstore.co] kobe bryants shoes [www.kobeshoes.us] hollister pas cher [www.abercrombie-fitch-hollister.fr] cheap ray ban sunglasses [www.raybansunglasses.in.net] links of london uk [www.linksoflondons.co.uk] insanity workout [www.insanityworkout.us.com] mcm bags [www.mcm.in.net] michael kors outlet [www.michaelkorsoutletonline.in.net] chanel 2.55 [chanel.handbagcrafter.com] instyler ionic styler [www.instylerionicstyler.com] tiffany jewelry [www.tiffanyandco.in.net] new balance 574 [www.newbalanceshoes.in.net] fitflop shoes [www.fitflop.in.net] fitflop [www.fitflop.in.net] monster beats [monsterbeats.tuipad.com] abercrombie and fitch [www.abercrombie-fitch.us.com] roshe run men [www.rosherunshoessale.com] louis vuitton outlet [www.louisvuitton.in.net] cheap jordans [www.airjordanshoes.eu] abercrombie and fitch [www.abercrombie-fitch.us.co

  Čítať zvyšok komentára...


  Webhosting tejto stránky zabezpečuje spoločnosť Atlantis Systems, s.r.o.,
  ktorá je poskytovateľom profesionálnych webhostingových služieb.