Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 156
Členov: 0
Spolu: 156

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Ako vyzerat zo serialu Band of Brothers Cast 1 (Casti 1-3)
Obsah fóra WarGames -> Historicky zameraný airsoft
Odoslať novú tému Odpovedať na tému     Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší  
 Ako vyzerat zo serialu Band of Brothers Cast 1 (Casti 1-3) Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

CptSpears
Rotný

Založený: May 15, 2010

Predmet: Odpovedať s citátom

Hej? na reeneactorovi stoji 2700Kc icon_wink.gif
http://www.reenactor.cz/305-us-para-obuv-ww2.html

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Št Aug 05, 2010 8:55 am

Gabou
Poručík

Založený: Oct 21, 2007

army-store.cz ma tiež dobre ceny a veľký vyber, objednával som odtiaľ takmer všetko čo je potrebne na výsadkára.

Príspevok Zaslal: Št Aug 05, 2010 10:46 am

CptSpears
Rotný

Založený: May 15, 2010

Army store je jeden z naj icon_wink.gif

Príspevok Zaslal: Št Aug 05, 2010 1:34 pm

bojomir
Nadrotmajster

Založený: Oct 29, 2007

kain13 Napísal:
len by som ti chcel doplnit jednu zaujimavu cesku stranku z ktorej by som chcel robyt aj vecsiu objednavku povedzme buduci mesiac alebo mozno aj tento pokial byy sa naslôo dost ludi ktory by odtial nieco chcely tak nech napisu sem alebo PM ja odtial urcite budem objednavat minimalne boty lebo tam maju najskor najlepsizu cenu ktoru som nasiel v okoly

http://www.armyeshop.cz/shop-world-war-ii-usarmy-ww-ii--vystroj.html?od=1&do=20&typ=WORLD%20WAR%20II%20U.S.ARMY&rozbaleno=47&znacka=WW%20II/%20V%FDstroj&stranka=1&cenamin=0&cenamax=0&filtr=

Pripomeň sa predtým ešte, dosť nás bude, už niekoľko mesiacov plánujeme niekde objednať nejaké veci. Pripravím zoznam

Príspevok Zaslal: Pi Aug 06, 2010 5:06 am

aranai
Plukovník

Založený: Jun 27, 2004

No páni, vidím že BoB je stále v móde, ale poznatky o uniformaćh ďaleko nepokročili, tak bez toho aby som korigoval všetky chyby, ktoré tu zazneli, uvediem na správnu mieru len tú najzákaldnejšiu. M43 Nie je uniforma ale overal, pod ním sa nosí uniforma pozostávajúca z OD M1936/37 nohavíc a OD košele na ktoré ste akosi pozabudli. Tak isto byste si radšej ako kópie mali zohnať originálnu výstroj. Niektoré tie repro veci na ktoré ste sem dali linky sú nanič a zbytočne predražené.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Sep 02, 2010 2:25 pm

aranai
Plukovník

Predmet: Re: Ako vyzerat zo serialu Band of Brothers Cast 1 (Casti 1- Odpovedať s citátom

CptSpears Napísal:

A natret si tvar ciernimi sminkami a hor sa do boja pravy airbornaci icon_wink.gif
Utčite nie AB ale Para. AB platí pre celú divíziu vrátane Glider Rgt. a nie je horšia urážka pre výsadkára ako keď ho označíš za vzdušný výsadok (rozumej klzákovú pechotu). Tá mimochodom nosila klasické armádne uniformy.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Sep 02, 2010 2:30 pm

tomylee
AS král

Založený: Jul 25, 2003

aranai, nekaz im to, to by som tu aj mal napísať že v BoB nemali poobliekane a porobene vsetky tie veci spravne a uplne by to znicilo karmu...

a prosim ta nerad im kupovat originali.... M42 original bundu alebo gate v decent stave a hlavne vo velkostiach dnesnych beznych ludi je ako hladat mercedes 300 SL z 1954 za 15000 evri...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Pi Sep 03, 2010 1:19 am

lucas
Kapitán

Založený: Jul 30, 2005

aranai Napísal:
No páni, vidím že BoB je stále v móde, ale poznatky o uniformaćh ďaleko nepokročili, tak bez toho aby som korigoval všetky chyby, ktoré tu zazneli, uvediem na správnu mieru len tú najzákaldnejšiu. M43 Nie je uniforma ale overal, pod ním sa nosí uniforma pozostávajúca z OD M1936/37 nohavíc a OD košele na ktoré ste akosi pozabudli. Tak isto byste si radšej ako kópie mali zohnať originálnu výstroj. Niektoré tie repro veci na ktoré ste sem dali linky sú nanič a zbytočne predražené.

v lete by si sa v tejto zostave asi uvaril za ziva takze overalove nohavice m 43 urcite nosili bez nohavic m36/37 aj ked na vrch nosili potom iba od koselu ako pises inac mas pravdu pri zoskoku pouzivali vlnenu od koselu ktoru tam zabudol napisat a ktora je neoddelitelnou sucastou inac pekne draha zalezitost okolo 1500kč

live long and prosper

Príspevok Zaslal: Pi Sep 03, 2010 6:03 am

aranai
Plukovník

Originál uniforma ? No way, hovorím o výstroji. Moju originál uniformu by som si NIKDY neobliekol (a nie len preto že sa do nej už nevmestím icon_lol.gif ). Originálnej výstroje (t.j. opasok, traky, museta, sumky, bajonety, kapsy atď atď je všade plno a ceny sú rozumné, Tie veci sú v peknom stave a sú PEVNEJŠIE a ODOLNEJŠIE ako reprá od Sturmu a spol. A hlavne ich môžete kedykoľvek znovu predať aj za väčší peniaz ako ste ich kúpili, zatiaľ čo Sturmácke secondhand repro je prakticky bezcenné.
A samozrejme aj pod M42 idú nohavice a košeľa na to som ešte zabudol a má to tak byť aj v lete! Žiadne výhovorky tu neplatia, išli rovno z Anglicka a mali kompletnú a predpisovú uniformu a výstroj. Karmu kaziť nechcem a som rád že je o to záujem, ale keď je to raz sticky, tak nech je to preboha správne !

Príspevok Zaslal: Pi Sep 03, 2010 7:04 am

Raptorial
Poručík

Založený: Nov 08, 2005

caute,

ja som vacsinu mojej vybavy objednaval z http://www.reenactor.cz

inak velmi dobra stranka na sortiment je: http://www.sofmilitary.co.uk/reenactors/index.asp
tu je trosku problem s postovnym...na slovensko to vychadza myslim okolo 60libier..ale keby sa naslo viacej zaujemcov, tak by to bolo aj celkom unosne icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: Pi Sep 03, 2010 6:23 pm

aranai
Plukovník

Zo SOFu je najlepśie objednávať ak máš kolegov v zahraničí, napr. Nemecku. Ja si veci nechávam posielať tam a je to za 15 Euro a do 24 hodín. Ale teraz sa SOF trochu zopsul, nebral by som z tadiaľ napr. obuv a pod.

Príspevok Zaslal: Pi Sep 03, 2010 7:11 pm

Raptorial
Poručík

fakt do 24hod? to je rychlost ako s fibernetom icon_smile.gif)))
mas daku zlu skusenost ohladom objednavky bot?

Príspevok Zaslal: Pi Sep 03, 2010 7:44 pm

Raptorial
Poručík

myslim cez SOF

Príspevok Zaslal: Pi Sep 03, 2010 7:45 pm

Gabou
Poručík

Založený: Oct 21, 2007

No ja som objednal zo SOF-u M1C para helmu a liner (plastové vnútro) vôbec nesedí v kovovom vrchu, pretŕča asi 1,5 - 2 centimetre icon_evil.gif . Chystám sa im písať mail že čo mám robiť, ak povedia že mi to vymenia ale na moje náklady tak ma klepne a radšej prilbu predám na SVK alebo CZ. Ale ostatne veci čo som s prilbou objednal sú fajn.

Príspevok Zaslal: So Sep 04, 2010 9:17 am

aranai
Plukovník

2 Raptorial: je info že ich boty majú slabú životnosť.

2 Gabou: To bude preto, že helma je (aspoň predpokladám) nejaká povojnová záležitosť a vnutro je repro robene pre nejaký 43 rok. Nie je M1 ako M1 a vnútro ani plech určite nie su univerzálne. Helma a vnútro je jedna z tých vecí, čo by som určite kupoval osobne. Daj foto a možno prídeme na to, v čom je chyba.

Príspevok Zaslal: So Sep 04, 2010 10:01 am
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 2 z 4
Prejdi na: