Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 213
Členov: 0
Spolu: 213

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Hladam team z nitry USMC
Obsah fóra WarGames -> Hľadám team
Odoslať novú tému Odpovedať na tému      
 Hladam team z nitry USMC Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

DarkmanX
Vojak

Založený: Feb 21, 2010

Predmet: Hladam team z nitry USMC Odpovedať s citátom

Zdar,mam 15 s airsoftom mam nejaké tie skúsenosti.Hľadám team ktorý kopíruje USMC.toť vše icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif[/b]

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Ne Feb 21, 2010 3:08 pm

Eman
Kapitán

Založený: Jun 03, 2008

Predmet: t Odpovedať s citátom

Skus tu: http://www.airsoftportal.sk

Príspevok Zaslal: Ne Feb 21, 2010 4:08 pm

DarkmanX
Vojak

Predmet: Odpovedať s citátom

no,len v okolí Nitry nič také nepoznám vlastne len jeden team.stačilo by aj keby mali niečo s USMC a neboli by oblečení ako deti icon_question.gif icon_question.gif

Príspevok Zaslal: Ne Feb 21, 2010 8:30 pm

minoan
Imperator

Založený: Aug 13, 2005

decko ktore nechce byt ako decko

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ne Feb 21, 2010 10:16 pm

Tom
Sewer Explorer First Class
Sewer Explorer First Class

Založený: Sep 03, 2003

omg, mino na hrad icon_lol.gif icon_twisted.gif
(dufam, ze si to stihne precitat kym ma bf zmazne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif)

I don't get strokes you motherfucker, I give them! Jim Brown

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Po Feb 22, 2010 12:46 am

Lolo
Ferrari

Založený: Jan 06, 2005

DarkmanX - ved aj ty si dieta...
Trosku by si mohol spomalit, nie? Nastuduj si co to o usmc, pomaly zhanaj vystroj. Myslim ze v tvojom veku nemas realnu moznost si financovat vystroj (jedine ze by tvoji rodicia boli dost pri peniazoch) a taktiez ani dochadzat na akcie, pravidelne treningy. Vystroj sa pohybuje v stovkach eur, pri military nemozes povedat "nejdem na akciu, v utorok mam pisomku z prirodovedy". Viem co hovorim - zacinal som o rok-dva starsi od teba a prve co ma napadlo bolo hard-core military. Ustedril som si len hanbu:)
Pockaj trochu... A ked chces mat aj ty silou mocou fešácke fotky v Galerii tak, zvolil by som napr. bundeswehr 1980 - 1990, to nie je az tak financne nakladne

Príspevok Zaslal: Po Feb 22, 2010 12:05 pm

Lolo
Ferrari

...alebo ked uz chces vyzerat aspon na 16 tak skus cinsku vystroj. Pozri web obchody (odporucam ceske) a skus aby veci co pokupujes mali aspon trochu podobny maskovaci vzor. Nezabudni plastovu delta helmu (20 evri) - za malo penazi vela drsnej muziky a mas to.

Za pozornost stoji napr porovnanie USMC AAV FSBE vestu ktoru maju v Cechach za 34 E

USMC AAV FSBE

a municaku ju ponukaju za 61 E

ACM Taktická vesta Campaign, ACU

Vesta z Ciech ma navyse sumku o jeden zasobnik vacsiu. Takze zvaz financne moznosti rodicov a vyberaj

Príspevok Zaslal: Po Feb 22, 2010 12:30 pm

DarkmanX
Vojak

hehe icon_biggrin.gif prečo rodičia,ja zarábam mesačne tak 300 a vác € , robím designy atd. penáze sú detail a ešte v tom že jak deti som myslel že si dajú maskáčové tričko a nohavice botasky a idú icon_biggrin.gif volade.ale uš trocha k téme

Príspevok Zaslal: Po Feb 22, 2010 3:39 pm

Lolo
Ferrari

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

keby si mesacne zarobil euro sam tak by si tu o tom nepisal. A som zvedavy kto ti je ochotny platit ked mas 15, rozpravas ako sedlak a neovladas gramatiku

To je vsetko, mariňák

icon_rolleyes.gif

Príspevok Zaslal: Po Feb 22, 2010 3:54 pm

Eman
Kapitán

Založený: Jun 03, 2008

Predmet: re Odpovedať s citátom

DarkmanX,existuje aj ina cesta.Vidis sa v americkych filmoch?Kup si hocijake pustnaky,hocijaku emku a zacni chodit na akcie.Pokial budes mat "dobry pristup" (to nie je len o peniazoch) ziskas kontakty a cesta bude otvorena.

Príspevok Zaslal: Po Feb 22, 2010 4:00 pm

DarkmanX
Vojak

Eman konečne normálna odpoveď rozmýšľam otom dlho,
LoLo:"kto ti je ochotný platiť keď máš 15" ide oto že objednávku robia zákazníci cez formulár a o osobný kontakt nejde.A nezarábam sam z toho platím pár ľudí.Ale už koniec stým.Ja sa nevidím v amerických filmoch nie som de**ľ icon_biggrin.gif toť vše.Ako vidím LoLo si trocha zabrzdený ale za ten link na tu vestu ty ďakujem celkom dobra cena

P.S:ja sa snažím v živote niečo dokázať preto sa chovám ako sa chovám ak sa to niekomu nepáči tak nech sa nevyjadruje a nech si to nechá pre seba ja som tiež nezačal hovoriť že máš trápny nick je my to jedno tvoja vec.a čo sa týka gramatiky tam račej ticho seď.

Nechcem týmto povedal že viem všetko a že som borec v airsofte samozrejme že nie ale rad si nechám poradiť aj od teba LoLo to je všetko.

Príspevok Zaslal: Po Feb 22, 2010 4:47 pm

Lolo
Ferrari

hod link na ten formular.... Resp. web tvojej firmy. Hladam niekoho kto by urobil mne web.

Eman hovori k veci. Na tom ze sa vidis/nevidis v americkych filmoch nie je nic zle. Vela z nas zacalo s airsoftom z podobnych dovodov. To myslim nie je hanba. Ja som sa ti snazil poradit v prvom komentare - to co sa snazis robit je dost nakladne. Nejdem rozoberat tvoj prijem - na to prides neskor sam. Mal by si byt ale pripraveny na to, ze ked sa uberies cestou military airsoftaka, tak si nekupis galoty v municaku ale original vojenske maskace ktore si budes musiet dat poslat z USA (priklad) a vyhodis za ne niekolko tisic. USMC pouzivaju vystroj ktoru bud nezozenies alebo ta vyjde neskutocne vela. Napr. ze original ACOG stoji +- 500dolarov. Militarista by sa cinskej kopii vysmial.

Ako pise Eman - nie je to len o peniazoch. Military akcie su vacsinou na pozvanky a pre tie musis poznat ludi. Ked pobehas web, zistis ze vacsina serioznejsich jednotiek vyzaduje striktne 18+, flexibilny pristup a financne moznosti. Sam som si tym presiel, a nevyhol som sa aj mensej hanbe.

A chlapce... vaz slova - hovoris mi ze som zabrzdeny ale ak by si ma stretol niekde na akcii, povedal by si mi "dobry den ujo". Veta "a sa snažím v živote niečo dokázať preto sa chovám ako sa chovám" je alfa-omega hip-hopu. Mali by to zakazat pre deti < 15... icon_rolleyes.gif

Este na zaver - nerobim military prave pre to ze je to mimo moje moznosti. Su vynimky, mame viac ci menej iny nazor na to co je military. Niekto uprednostnuje kvalitnu ne-original armadnu vystroj (Warrior, Blackhawk), niekto zase vyhradne original... Ja som sa snazil len o hruby obraz.

Príspevok Zaslal: Po Feb 22, 2010 5:46 pm

luke
The Lama

Založený: Aug 12, 2004

Lolo Napísal:
ACOG stoji +- 500dolarov. Militarista by sa cinskej kopii vysmial.

videl som acog, tak od 900 vyssie, podla modelu.
ja by som sa zas vysmial militaristovi, s ersoftovou hrackou. ked mozes mat umely kver, preco nemozes mat umely scope?

"In my experience, if you can not say what you mean, you can never mean what you say. The details are everything."
Durano

Príspevok Zaslal: Po Feb 22, 2010 6:19 pm

Scorpion
1st Lieutenant

Založený: May 07, 2003

Lolo: vidno, ze nemas ani sajnu o cenach origo. vystrojovych suciastok... ked chalan chce robit USMC, tak preco by nemohol? Ty ked sa do toho nevyznas, tak preco mu "radis"??

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Po Feb 22, 2010 6:23 pm

Lolo
Ferrari

Jasne ze nemam taky prehlad ako ty (scorp) icon_rolleyes.gif . Je to uz nejaky ten rocik co som sa snazil zohnat origo ranger body armor a rozhodne nebolo to lacne. Kazdopadne sa snazim len poradit. Ked sa aj darthman nenecha odradit, som zvedavy ako daleko to dotiahne.

EDIT - dotiahne - len citacia darthmana.. icon_smile.gif

Naposledy upravil Lolo dňa Po Feb 22, 2010 7:33 pm, celkom upravené 1 krát

Príspevok Zaslal: Po Feb 22, 2010 7:15 pm
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
 Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 1
Prejdi na: