Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 170
Členov: 0
Spolu: 170

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Secondary weapon
Obsah fóra WarGames -> AEP - elektrické pištole
Odoslať novú tému Odpovedať na tému     1, 2  Ďalší  
 Secondary weapon Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Viliond
Vojak

Založený: Apr 24, 2008

Predmet: Secondary weapon Odpovedať s citátom

Nazdar chcem si kúpiť niečo záložné ale neviem či je lepšia AEP alebo dlhý manuál.vie niekto poradiť čo by ste doporučili? aj druh zbrane . ja som rozmýšľal nad berretou M92 ale neviem... dík icon_question.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Pi Okt 10, 2008 12:28 pm

anjElik
Rotný

Založený: May 25, 2008

Predmet: Odpovedať s citátom

Dlhy manual ako zalozak - somarina. Ked chces zaloznu zbran tak by asi najlepsia volba bol nejaky plyn icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: Pi Okt 10, 2008 1:02 pm

ryd3r
Čatár

anjElik Napísal:
Dlhy manual ako zalozak - somarina.

Pripajam sa k nazoru, je to blbost, mam to odskusane.

Ja by som ti poradil nejaky ten GBB, ako zalozak skvela vec a vyborne vyuzitelna v budove. Na vyber je ich celkom dost

Príspevok Zaslal: Pi Okt 10, 2008 3:19 pm

bujny
vychodňar

Založený: May 20, 2007

2 anjElik, ryd3r: hm ani nie, ja som prešiel s Hi-Capy 5.1 na M3 Shorty a je to omnoho lepšie.

2 Viliond: Beretty 92 si ľudia naokolí celkom chvália, takže ak sa ti páči kúp si ju.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Pi Okt 10, 2008 4:37 pm

ryd3r
Čatár

2bujny: mam aj hicapu 5.1 aj M3 shorty....pisal som len svoj nazor
icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: Pi Okt 10, 2008 5:14 pm

bujny
vychodňar

Založený: May 20, 2007

2 ryd3r: šak ja nič, proti gustu žiaden dišputát. Len že GBB ma už parkrát sklamal pri chladnejšom počasi (daš 5 ran a zhasne icon_evil.gif icon_mad.gif ) tak som pokusne nasadil namiesto GBB brokovnicu a je to diva kombinácia, AKS74/GP30 a na chrbte založak brokajda.

/OT Osobne tiež preferujem v lete založák GBB a po popálení sa na Berette 93R už žiaden AEP nechcem ani vidiet, ale niektorý ludia si AEP chvália, že netreba plyn, je to tiche..., tak ked chalan chce, nech si to kúpi, možno mu bude vyhovovať.OT/

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Pi Okt 10, 2008 5:36 pm

ryd3r
Čatár

2 Bujny: zaujimava kombinacia.... asi rok dozadu som pouzival ako zalozak v budove GBB Maruzen M11 Ingram... po par hrach uz to bola u mna primarna zbran a mp5sd6 ako zalozak icon_twisted.gif /sorry za OT

Príspevok Zaslal: So Okt 11, 2008 7:25 am

BigFoot
Major

Založený: May 08, 2004

Pripajam sa k nazoru ryd3ra, HICAPA rulez. icon_biggrin.gif

AEPcko, len ako vypln prazdneho puzdra, na nic ine to nieje dobre (este k tomu su aj dost skarede)
S niektorymi GBB sa da hrat aj v zime, len je treba iny plyn a drzat zasobniky v teple.
Mne osobne sa osvedcila kombinacia GR 300 L a hicapa 4.3 v budove ako uplne idealna, pistol na kratke vzdialenosti + je lepsie manevrovatelna ako trebars M3 shorty (hral som s nim dost vela krat, mam odskusane, ale tiez zalezi asi ako komu sadne)

Zalezi co chalanisko chce, pokial to ma byt iba vypln do prazdneho puzdra, volil by som kratky manual, pokial to ma byt funkcna zbran, tak GBB od TM (hicapa) Nic medzi tym sa podla mna neoplati...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: So Okt 11, 2008 7:30 am

Kadi
Poručík

Založený: Mar 13, 2008

No ja som majitelom AEP, tak aspon trosku pozitiva pre autora icon_smile.gif Prazdna vypln puzdra to urcite nieje, ani neviete ako rad teraz odkladam primarku, aby som sa v budove pohral s Glockom... Možno má menší výkon ako GBB, ale, sú tu tie plusy pre menej náročných a "ekonomicky zabezpečených" - ako napr, jednoduchá údržba, lacnejší upgread, nižšia cena oproti GBB + samozrejme - nemusíš kupovať plyn...

Príspevok Zaslal: So Okt 11, 2008 8:13 am

BigFoot
Major

Kadi Napísal:
No ja som majitelom AEP, tak aspon trosku pozitiva pre autora icon_smile.gif Prazdna vypln puzdra to urcite nieje, ani neviete ako rad teraz odkladam primarku, aby som sa v budove pohral s Glockom... Možno má menší výkon ako GBB, ale, sú tu tie plusy pre menej náročných a "ekonomicky zabezpečených" - ako napr, jednoduchá údržba, lacnejší upgread, nižšia cena oproti GBB + samozrejme - nemusíš kupovať plyn...

Lacnejsi upgrade ? S cenou upgradu sa dostanes minimalne na uroven kvalitneho GBB plynaku, mimo to, kvalitne aep stoja o dost viac ako plynovky. Pokial to chces ako zalozak + z casu na cas ako primar do budovy, litrovka plynu vydrzi dost dlho.

Jednoducha udrzba ? Asi sa Ti este nestihol pokazit ...

Baterka vydrzi kolko ? 400 ran ? Plus dalsia nevyhoda je ohromna latencia ktorou opliva kazde aepecko. Pokial mas reflexy len o trochu lepsie ako priemerny slimak, AEPcku uhnes aj na pomerne kratku vzdialenost. Strielat z GBB je este aj dost velka zabava a zazitok, oproti pukotaniu AEPcka...

MFC Fireteam ECHO 

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: So Okt 11, 2008 8:26 am

Kadi
Poručík

Takze si to zhrnme....Na plynovku, je jedna 400 korunova flasa plynu vela, ale na AEP je zasa 400 ran malo,... icon_rolleyes.gif

Mimochodom, ked sa rozhoduje medzi dlhym manualom, urcite nemieni brat drahe znackove AEP...taky cyma glock vpohode staci...

A ked hovoris o latencii, a uhybani sa strele...chcem videt ten matrix, ked dam na aep davku icon_eek.gif

Príspevok Zaslal: So Okt 11, 2008 11:03 am

ryd3r
Čatár

2Kadi: Neviem ci si niekedy pouzival GBB...Ked je pouzivany stylom ako pisal bigfoot tak je to tak, mne tiez litrova flasa vydrzala pomerne dlho...
a strelba z Gbb je fakt lepsi zazitok ako "pukanie" aep
icon_razz.gif

Príspevok Zaslal: So Okt 11, 2008 3:34 pm

BigFoot
Major

Kadi Napísal:
Takze si to zhrnme....Na plynovku, je jedna 400 korunova flasa plynu vela, ale na AEP je zasa 400 ran malo,... icon_rolleyes.gif

Zalezi od podmienok, a myslim ze si nepochopil, litrovka staci na cca 1000 - 1500 ran ktore realne mozem dat keby som chcel, alebo potreboval. AEPcko by muselo mat 2 az 3 baterky na ten pocet gul, a urcite niesu lacnejsie ako plyn.

Btw, ja nikde netvrdim ze GBB je rovnako lacne, ja tvrdim ze za tych par korun naviac mas aj daleko vacsiu efektivitu.

Kadi Napísal:

Mimochodom, ked sa rozhoduje medzi dlhym manualom, urcite nemieni brat drahe znackove AEP...taky cyma glock vpohode staci...

Ja mu necitam myslienky, ja mu len chcem poradit. Taky cyma glock by som si ja nekupil. V pohode staci aj manual, zalezi na co icon_twisted.gif .

Kadi Napísal:

A ked hovoris o latencii, a uhybani sa strele...chcem videt ten matrix, ked dam na aep davku icon_eek.gif

Zase si nepochopil, kym ty zacnes pustat davku, z GBB Ti je pomaly ktokolvek schopny za tu dobu dat aspon dva zasahy, ktorym ale nakratko neuhnes.

Kadi, neporovnavaj neporovnatelne, AEP sa na plynovku nechyta v ziadnom ohlade, jeho jedinou "vyhodou" je cena.

Keby sa mu aj tak plynovka zdala neekonomicka, nech si kupi MP 5 K, je to plnohodnotne AEG a pouzitelne aj ako primar aj ako zalozak...

MFC Fireteam ECHO 

Príspevok Zaslal: So Okt 11, 2008 4:37 pm

whiskey
never sleeps at home

Založený: May 12, 2003

BigFoot Napísal:
Keby sa mu aj tak plynovka zdala neekonomicka, nech si kupi MP 5 K, je to plnohodnotne AEG a pouzitelne aj ako primar aj ako zalozak...

amen. da sa vidiet napr. tuna:

Príspevok Zaslal: So Okt 11, 2008 8:43 pm

Kadi
Poručík

Ok, zostavam nepochopeny a nezapajam sa do debaty... icon_redface.gif

Príspevok Zaslal: So Okt 11, 2008 9:06 pm
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
1, 2  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 2