Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 155
Členov: 0
Spolu: 155

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - ACM DE AEP HK USP silencer
Obsah fóra WarGames -> AEP - elektrické pištole
Odoslať novú tému Odpovedať na tému     1, 2  Ďalší  
 ACM DE AEP HK USP silencer Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Hidden_Enigma
Rotmajster

Založený: Apr 14, 2008

Predmet: ACM DE AEP HK USP silencer Odpovedať s citátom

chcel by som vediet nejake info o tejto zbrani, hlavne ohladne baterky, kolko ju treba dobijat, rad by som keby mi niekto skuseny poradil, diky

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Ne Apr 27, 2008 7:14 pm

maranek
Vojak

Založený: Jul 19, 2006

Predmet: Odpovedať s citátom

toto by som aj ja rad vedel lebo sa ju asi chystam kupit tak prosim ak viete
poradte icon_wink.gif

inak nasiel som o tom nejaku stranku takze dufam ze pomozehttp://www.arniesairsoft.co.uk/reviewpost/showproduct.php/product/643/sort/2/cat/20/page/1

Príspevok Zaslal: Po Máj 05, 2008 3:22 pm

fR4Nk13
Vojak

Založený: Jan 01, 2007

Baterka je 500vka vydrzi cca az 1000 vystrelov a viac.Ja ju nabijam na nabijacke k zbrani co bola,doba nabijania 2-3hod.Ak je baterka nahriata na cca 35-38 stupnoff celzia tak vytiahnem von.Baterku pravidelne ozivujem na po akcii na elekronickej autonabijacke.Zbran mam uz rok a zatial nemam z baterkou ziadny problem

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ut Máj 06, 2008 8:32 am

tommy7111
Čatár

Založený: Mar 17, 2008

Pokial chvilku vydrzite tak brat si ju objednal a mala by mu dojst do 3 dni. Pak napisem prve dojmy a aj dostrel a tak....icon_wink.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ut Máj 06, 2008 3:33 pm

maranek
Vojak

Založený: Jul 19, 2006

no to som zvedavy na to.
sa chystam kupit, uz aj mam peniaze na to.
dufam ze neolutujem

Príspevok Zaslal: Ut Máj 06, 2008 4:12 pm

svist
Civilný Agent

Založený: Apr 07, 2005

maranek Napísal:
no to som zvedavy na to.
sa chystam kupit, uz aj mam peniaze na to.
dufam ze neolutujem

Co od toho ocakavas? - CQB + zalozak je OK, i ked ja osobne na obidve uprednostnujem GBB plyn.

Mam doma jeden kus, ma to urcite caro, ze to striela fullauto,
no realne som s tym vlastne este nehral - mozno by som uprednostnil AEP Glock - ten je aspon kompatibilny s TM-kom, co sa tyka zasobnikov.

Nastavenie hopu je tiez dost zvlastne vyriesene, musel som do toho hned vrtat - i ked mozne je, ze som chytil zly kus.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ut Máj 06, 2008 4:50 pm

tommy7111
Čatár

no bracha si ho kupil a bud sa mu dostal zly kus alebo aj podla ostatnych clankov co tu citam tak vseobecne nam vyrobcovia naschval davaju aj zle kusy, lebo nebere mu stale gulicky. Niekedy ide dobre a niekedy par striel nic a potom vystrelia aj 2 - 4 gulicky....newiem cim to je. Skusal som sa to urobit nejako ale neda sa...bude to aj v zasobniku lebo je trosicku blbo vyrieseny ale v zbrani je aj taka blba tryska, ktora sa obcas vrati a zobere gulicku a obcas nie...tak teraz neviem ale mozno ze iba vychytil zlý kus. Ale kuknite si temy aj od ostatnych zbrani a zistite ze sa to deje dost casto....tak asi bude lepsie trosku investovat do zbrani so zarukou....
Dalsi o**b je aj to, ze si zbran nemozete v obchode vyskusat ci streila pretoze vedia ze skvor ci neskvor sa s nou nieco stane a moze vam hned urobit to ze nebude strielat a tym padom si ju nekupite...
A pokial nekto vie jako napravit vyssie spominany problem, dajte mi prosim vedeit....dakujem.

Príspevok Zaslal: Po Máj 19, 2008 3:15 pm

Dj_head
Práporčík

Založený: Aug 06, 2007

uh...no ja som nedavno zacal velmi aktivne rozmyslat a studovat secko o tejto AEP UPS-cku a aj o GLOCK-U (samozrejem DE a Cyma) a nejak extremne sa mi to zacal pozdavat ako lepsia volba nez kratky manual...len teraz sa tu zrazu vyskytlo par problemov inyych ktory tieto guny maaju .a maam stale viac pochybnosti.... a este jednu otazocku ...kvoli ktorej som v podstate pisal ..ze ci maju tieto AEP vacsiii efektivny dostrel ako manualne pistolky popripade DLhe manualy ...a este ak by bolo mozne ktora z tych dvohc resp troch Cinskych AEP je nalepsia reps. kvalitnejsia(i ked neveiem ci o kvaltite sa da hovorit) USP / GLOCK / M92

Príspevok Zaslal: Po Máj 19, 2008 5:04 pm

tommy7111
Čatár

No tak to brachove USP ma perfektny dostrel podla mna na kratku elektriku proste parada-okolo 40 - 50m, a hlavu das aj na 20m v pohode..takze urcite lepsie jako manual..len jako som povedal vynechava gulicky....

Príspevok Zaslal: Po Máj 19, 2008 6:01 pm

BHG
Čatár

Založený: Dec 15, 2006

no neviem neviem.. mal som to USP a nezdalo sa mi, ze ma taky brutalny dostrel pomaly ako AEG v zaklade.. a na 20m trafit hlavu? mozno postavu.. ale hlavu urcite nie icon_biggrin.gif

hned ako som ho kupil, som musel vycistit hlaven a hop up, lebo zanasalo to nenormalne raz hore a raz dole.. hop up bol uplne neovladatelny.. proces cistenia s papierovou vreckovkou ostriekanou silikonovym sprejom som opakoval asi 20x za sebou.. hlaven bola tak krasne spinava.. asi po polroku som zbran s radostou predal, kedze som ju na akciach nevyuzival absolutne, ale inac ziadne problemy, baterka a nabijacka fungovali.. nabijal som podobne ako vyssie opisal Frankie

podavanie zasobniku: s TM nebol problem, no ked som zbran predal a typek pouzival ICS tak mal problemy.. silikon to vsak vyriesil

Naposledy upravil BHG dňa Ut Máj 20, 2008 6:25 pm, celkom upravené 1 krát

Príspevok Zaslal: Po Máj 19, 2008 6:56 pm

PatreSSS
Poručík

Založený: May 19, 2007

velmi dobra vec je streknut silikon do zasobniku .. aj mne robilo ze tie 2 cupliky nepustali dobre BBcka .. (hlavne to blblo na dokupovanych zasobnikoch ale aj na pribalenom) trocha silikonu vsetko vyriesila .. ale zase z mierou lebo ak to prezeniez to ti nepomoze .. a ajk to raz za cas (pred akciu alebo kazdu 2. popr. ked ti prestane podavat) znava streknes tak by to malo fachcita dalej icon_smile.gif tolko moja skusenost drzim palce

Príspevok Zaslal: Ut Máj 20, 2008 4:49 pm

tommy7111
Čatár

OK..vyskusam ten sprej..hadam to uz konecne pomoze..icon_smile.gificon_smile.gif....diky este raz a arisoftu zdar!!!...icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_wink.gif

Príspevok Zaslal: St Máj 21, 2008 8:45 am

Lui
Vojak

Založený: Mar 03, 2007

je to vyborna zbran! hop up nemusis nastavovat, daj ho tesne pred minimom, inac ti bude zanasat nahore. Ked strela raz hore raz dole tak poradim naiprv vycistit hlaven. Jediny problem je to ze zasobnik ma tendenciu vprskat vsetky gulicky ked ho jemne tuknes. Iny problem je to ze do neho nejdu zasobniki od TM {moc hrube} a v municaku ACM zasobniki nemaju.

Príspevok Zaslal: St Máj 21, 2008 11:11 am

fR4Nk13
Vojak

Založený: Jan 01, 2007

co sa tyka zasobnikov ak budete kupovat kvalitne BB nebudete mat zasobnik z podavanim ziadny problem.Este jedna vec pri paskovani si stiahnite podavaci trn zasobnika dole a potom ladujte pomaly BBcka aby sa pekne ukladaly na seba to urcite vyriesi vase problemy.Pri cisteni davajte pozor aby ste nedodrbali hop a hlavne ho nepremazte.Toto AEP ma kopu ludi a aj tolko je nanho nazorov.Co sa tyka mojho kusu a aj Cothyho z nasho tymu nemame zatial ziadny probs a hlavne moja starostlivost on je na basu,ale zatial fachci v pohode dokonca caka na upgrade az bude cas haha icon_biggrin.gif

Príspevok Zaslal: Ne Máj 25, 2008 10:32 am

Dj_head
Práporčík

Založený: Aug 06, 2007

FR4NK13 ..napisal som ti pm ku ....!!ak si nepostrehol ??

Príspevok Zaslal: Ut Máj 27, 2008 7:06 am
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
1, 2  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 2
Prejdi na: