Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 182
Členov: 0
Spolu: 182

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - hladam fajn ludi ktorí by mi ukázali svet airsoftu
Obsah fóra WarGames -> Hľadám team
Odoslať novú tému Odpovedať na tému     Predchádzajúci  1, 2  
 hladam fajn ludi ktorí by mi ukázali svet airsoftu Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

gewehr
Generálmajor

Založený: Apr 20, 2005

Predmet: Odpovedať s citátom

Toryu, problemy s citanim? Ake "odsudzovanie"? Splna vekovu hranicu? Nesplna. Vsetko okolo su iba umelecke kecy o prelinani farieb v zatisi...
Straním se zásadně lihovin. Alkohol nikdy nebyl přítelem pistolníka. Podlamuje tělesný organizmus vůbec, a prěsné míření zvláště. 4:05

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Št Sep 24, 2009 10:35 am

luke
The Lama

Založený: Aug 12, 2004

toryu: skusim ti to podat sposobom, ktory bude mozno viac cierno-biely a preto nazornejsi.

predtav si ze sme na fore, ktore sa zaobera konzumaciu kvalitneho alkoholu a cigar.

teraz sa sem zaregistruje 14 rocny clen a pyta sa na rady, kde zacat, kde nakupovat, kde sa schadzat, ked sa chce stat cigarovym a whisky konzumujucim fajnsmekrom.

ochotne mu poradis, v ktorych obchodoch si to najlepsie kupi a akym sposobom si to najlepsie vychutna?

ako hovorim, je to viac ciernobiele, ale z pohladu zakona sa to proti kupovaniu a drzaniu zbrane dietatom podla mna velmi nelisi.

"In my experience, if you can not say what you mean, you can never mean what you say. The details are everything."
Durano

Príspevok Zaslal: Št Sep 24, 2009 11:05 am

PSYchoLM
ManBearPig

Založený: Apr 09, 2005

pani ja sa len tak spytam, kolki z vas zacinali s airsoftom ked mali 18+ ? Ja som zacal cca ked som mal 15, a bol som velice rad ze som sa mal ku komu pridruzit a naucit sa nieco nove, airsoft som si okamzite zamiloval.

Druha vec je ze to boli pre zaciatocnika ine casy ako dnes, neboli lacne ciny, manualy stali skoro 2 tisicky, o AEG som mohol akurat tak snivat.

Osobne sa mi to tiez velmi nepaci ked hraju taki mladi ludia, najma ak mam do nich strielat ako superov. Na druhu stranu som radsej ked hraju s nami a ucia sa popri nas fair-play a dobrym navykom. Myslim ze to je stale lepsie ako ked sa 5ti 14-rocny vyberu na kopec sami, v okuliaroch na lyzovanie a skonci to vystrelenym okom alebo inym zranenim, comu by sa dalo predist keby s nimi bol niekto skuseny.

Obchodnici maju takpovediac fpici, pokial ich bude zaujimat iba zisk tak detvaky sa ku zbraniam dostanu. Preto by mali zacinat pod vedenim niekoho skuseneho.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Sep 24, 2009 12:13 pm

Tom
Sewer Explorer First Class
Sewer Explorer First Class

Založený: Sep 03, 2003

ked sa uz pytas, tak ja som zacinal v 20+ (po pravde asi este neskor, ale kto si to ma pamatat, bolo to uz hodne davno icon_biggrin.gif) a nemyslim si, ze by som bol o nieco ukrateny. rozumiem co pises psycho a netvrdim ze nemas svoj kus pravdy, ale skratka nemozem suhlasit s tym, aby deti mali zbran. pre mna to co pisal luke sedi ako rit na serbel. to je vsetko

I don't get strokes you motherfucker, I give them! Jim Brown

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Št Sep 24, 2009 12:32 pm

toryu_SK
сержант

Založený: Dec 20, 2008

>luke: mas pravdu. Ale... Urcite si nepil a nefajcil kym si nemal 18? Ani nikto z tu pritomnych?
Dalsia vec... Aj tu na fore sa nachadza mnozstvo 18- clenov, ktorym vsetci ochotne poradia, pretoze nikto nevie ze su 18-... Tento bohuzial spravil tu chybu ze sem seriozne napisal a priznal svoj vek icon_sad.gif

>PSYchoLM: 100% suhlas!

Hrat im urcite nezabranime, tak co keby sme aspon eliminovali skody a zranenia tym ze ich usmernime a poradime im?

Naposledy upravil toryu_SK dňa Št Sep 24, 2009 2:00 pm, celkom upravené 1 krát

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Sep 24, 2009 12:53 pm

gewehr
Generálmajor

Založený: Apr 20, 2005

vidis michal, tak nakoniec si nasiel pre seba dozor a osobu, co preberie zodpovednost, super, vybavene.
Straním se zásadně lihovin. Alkohol nikdy nebyl přítelem pistolníka. Podlamuje tělesný organizmus vůbec, a prěsné míření zvláště. 4:05

Príspevok Zaslal: Št Sep 24, 2009 1:07 pm

Tomik99
Generál

Založený: Oct 27, 2004

heh ja som zacal ked som mal 28:)

Príspevok Zaslal: Št Sep 24, 2009 7:40 pm

PSYchoLM
ManBearPig

Založený: Apr 09, 2005

Tomik99 Napísal:
heh ja som zacal ked som mal 28:)

to uz ale bolo daaavno icon_razz.gif

Príspevok Zaslal: Št Sep 24, 2009 10:07 pm

rasto1
Kapitán

Založený: Apr 17, 2008

Nechcem byt OT ale nikdy nie je neskoro a zacal som ked som mal skor skusenosti s real zbranami a potom az s AS a to bolo ked som mal 29!
Po pravde povedane, ked som mal zodpovednost vzitu a bral som to ako sport (zabava nie len pre strielajuceho, ale i pre streleneho) a nie ako fragy, bez dosledkov (vacsina mladsich pochopi)

Príspevok Zaslal: Št Sep 24, 2009 10:42 pm
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
Predchádzajúci  1, 2
 Časy uvádzané v GMT | Strana 2 z 2
Prejdi na: