Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 120
Členov: 0
Spolu: 120

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• atr30
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - no a co bude buduci rok?
    Obsah fóra WarGames -> Dynamická kampaň 2006 - UZAMKNUTÉ
    Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí     Predchádzajúci  1, 2  
     no a co bude buduci rok? Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

BigFoot
    Major

Založený: May 08, 2004

Predmet: Odpovedať s citátom

Tomik99 Napísal:
    Jedna z moznosti je aj to ze tam budu ludia nahlaseny ako team a team ako taky proste musi mat ucast aspon 30% clenov alebo nejak podobne.

Viem co myslis, ale podla mna sa snazis riesit neriesitelne...
    Ono, pointa timu je v tom, ze nehraju kazdy zvlast ale ako celok, preto je dost nelogicke (neekonomicke, neprakticke) aby na akciu dosiel trebars len jeden ci dvaja clenovia timu.

Tvoju organizacnu snahu mozu ludia skor kazit nedodrziavanim pravidiel, hadkami a nevhodnym spravanim...

Pointa: Hram AS koli tomu, ze ma to bavi a v urcitom smere aj naplna. Preto je podla mna nevhodne akymkolvek sposobom "trestat" alebo vylucovat ludi z DK len preto ze nemali cas na svoju zalubu...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Ut Nov 28, 2006 5:07 pm

tomylee
    AS král

Založený: Jul 25, 2003

ja súhlasím s bigfootom. DK by mala byť OTVORENÁ aby mohli airsoftisti spoznávať ostatných a hlavne NOVÝCH ludí/teamy.

Pre mňa osobne mala DK2006 najväčší prínos hlavne v tom, že sa viacej medzi sebou spoznali armády a hlavne FWA s BF. Teamy ako Rangers, 2REP, Spiders a podobne som predtým moc alebo vôbec nepoznal to kampan zmenila. O tom, že som spoznal kopu ludí a teamov z BF ani nehovorím.

PRETO by kampan mala byť otovorená, aby sa nové teamy niečomu priučili a staré teamy by to mali ťahať !!!

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Ut Nov 28, 2006 5:41 pm

jez
    Nadporučík

Založený: Jul 31, 2003

no vidim že vam v tom musim narobit poriadok!

Takže podla mna vobec nejde o ludí!!!!!!!! Ale o ciel!!! a to znamená že sa trba držať pôvodnej myšlienky a to je boj dvoch znepriatelených strán. Ja by so to od začiatku poňal ( myslel som si že sa to podarí už od začiatku tohto roka ) nie s ohladom na ludí ale na výsledok. Dojdu,dojdu. Nedojdu,nedojdu. Ciel misie je takýto. Splnil sa za 2,3,4, hodiny vinou toho že nedošli ludia ?? Koho to sere, tak sa potom možme ešte rozdeliť a zahrať nejaký scénar.Tvoriť misie na to aby sa bral ohlad na počet ludí je pekný nezmysel!!!!! Kampaň by podla mňa mala plniť uplne iný účel ako len si prisť zapukať a hlavne aby to bolo fér.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
     Príspevok Zaslal: Ut Nov 28, 2006 6:04 pm

Tomik99
    Generál

Založený: Oct 27, 2004

Jez vies ze som ani teraz nejak extra nestaval ani hry ani scenare na poctoch a ze som bol od zaciatku rozhodnuty hrat aj v pocte 5:50. Ale potom sa tu ozyvali ludia ze nejdem niekam cestovat cely den koli hre kratsej ako 5 hodin pripadne prisli sme tam a nudili sme sa lebo nepriatelov bolo malo....
    BTW tiez som myslel ze budu misie fungovat nejak tak ze sa da uloha a ked sa splni je po misii. A ak si ludia budu chciet zahrat tak sa zvoli nejake bezne pokracovanie tipu pobime sa na zaver alebo tak nejak. No nejak sa to nepodarilo tymto smerom spravit. Ale len diskutujme dalej ved skusenosti uz s kampanou nejake su tak podme s toho spravit poriadnu celorocnu akciu na ktorej nam vsetkym bude naozaj zalezat a zabavime sa na enj poriadne.

Ozaj co tak spravit nasledovnu vec. Dat jednotne vstupne na celu kampan v nejakej rozumne vyske a postupne pocas roku ju alikvotne znizovat. Bez ohladu na to ci clovek pride alebo nie bude mat vyplatene na zaciatku roku celu sumu a je jeho problem ci si uzije vsetlky misie alebo za celu sumu dojde len raz. O vyske tejto sumy teraz nediskutujme prosim.

Este jedna drobnost: ucast riesim preto aby sa nestalo ze niekto z 5 misii pride na 2 misie a pride akurat na take kde nebude mat protivnikov v dostatocnom pocte a nasledne povie ze cela kampan je na hovno lebo sme nemali nepriatela.... (nielen aby mal nepriatelov ale aby aj on dosiel na max mozny pocet misii aby aj ti druhy mali opfor)

Príspevok Zaslal: Ut Nov 28, 2006 6:35 pm

Mitch
    Corporal

Založený: May 12, 2003

myslim ze to, kolko ludi pride alebo nepride z jednej ci druhej strany , je uplne jedno, zalezi to totiz na postaveni scenara a skusenosti organizatorov , aby si vsetci dobre zahrali ( aj ked co znamena zahrali? neustala strelba , 100 zasahov, alebo plnenie uloh ? ) ... Kampan co prebehla bola velmi velkym prinosom pre komunitu aj z toho dovodu ze vacsinu hier organizovali ludia co uz to robia dlhsie a teda aj svojim pristupom formovali novych ludi , aby sa airsoft neuberal niekam do p....
    Ide teraz hlavne o to, ak rozdelit ludi , ktory maju zaujem sa delit a ucastnit na kampani na dve armady , aby to bolo, ako tak v rovnovahe....Treba sa pripravit aj na to , ze okrem kampane bude zase viac a viac lokalnych , alebo aj inych vacsich akcii , takze casu bude malo a terminy horuce...... inac kampan bola napr. pre nas v ZA uplne prinosom , pretoze sa nam podarilo rozlozit miestnu komunitu na dve kvalitne proti sebe stojace armadky a samozrejme ze sa volame FWA a Beta... a na akciach nemame problem si velmi dobre zahrat.... vid Osie hniezdo .... .... vlastne teraz by malo byt posledne pokracovanie pod nazvom laboratorium a uz sa nikto u nas nemoze dockat, az to bude.....

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: St Nov 29, 2006 12:43 am

floky
    The Ugly

Založený: Aug 08, 2003

A ja si myslim ze ako to bude vyzerat je "zbytocne" preberat takto verejne. Je nas prilis vela aby sme sa na niecom zhodli (3 slovaci maju na rovnaku vec 4 nazory)
    Takze radsej vybrat tych "hlavnych" organizatorov (nie org. konkretnych akcii) a ti nech urcia ako by mala vyzerat kampan. A mali by to byt samozrejme ludia so skusenostami, ale pridal by som k nim aj 1-2 "novacikov" nech sa naucia co vsetko to obnasa.

Príspevok Zaslal: St Nov 29, 2006 9:17 am

Budo
    The One

Založený: May 12, 2003

ja sa hlasim ako jeden z tych novacikov, nech sa nieco priucim icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: St Nov 29, 2006 9:41 am

SSpEEd_cs
    Práporčík

Založený: Jun 27, 2005

trosku zmenim theme.. Tomik prosim ta vies v akych casovy intervaloch sa bude DK odohravat??? myslim v tom zmysle ze napr raz za mesiac alebo raz za dva.... diki....
    a s tym vstupom na kampan... podla mna je to dost blbost ked tam chces mat len urcitu skupinu ludi... bude ich tam dost malo... preto ze nie kazdy sa tomu asi prisposobi... a ani ja nie pretoze ja cez rok nemam cas.. a dokonca ani v lete... ale DK boli moje oblubene exn... takze by mi to bolo dost luto keby som tam nemohla byt len pretoze mam nejake ine povinnosti... vies o ktore sa konkretne jedna...
    uz len z toho dovodu ze urcite nie som sama co ma takyto problem...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Št Dec 14, 2006 9:33 pm

Tomik99
    Generál

Kika zlaticko nakolko som po vianocnom vecierku totalne nanic tak Ti odpoviem len na tie intervaliy..... Osobne neplanujem viacej ako 5-6 akcii v ramci DK2007 pretoye viacej nema velmi kto urobit. Okrem toho zacina byt husto v kalendari takze nebudeme riesit nejak vela akcii. Najma ak ma byt DK nosnou hrou v ramci AS komunity slovenska. Kedze ludia casto radsej idu na lokalku o 15 ludoch ako na DK misiu co ma ambiciu na cca 100 ludi kazdu hru. (zbozne prianie ale nie nesplnitelne nakolko ucast na DK2006 bola cca 70-80 ludi na misiu priemerne, max prva misia cez 130 a min vychod misia cca 30 ludi ci jak???)
    ............
    hm jak to pisem som zabudol co pisem.... fakt mam po vcerajsku nejak dost a to ma caka ce4sta z BA do BB este.....
    ............
    co sa tyka ucasti DK ma byt hrou pre vsetkych takze musi total open a ucast inak musime zabezpecit. minimalne atraktivitou hry a akcie ako takej namiesto nejakeho restrikcneho pravidla. a samozrejme cim viacej ludi dojde a cim viacej ludi pochopi ze by mali dojst tak tym len bude stupat akcia ako taka na urovni.... 2006 bol testa skuska a myslim ze aj 2007 bude hlavne skolou ako na to. takze sup sup ludia peknu ucast chcem vidiet...

,...............
    idem, triezviet do skladu.........
    ................

Príspevok Zaslal: Pi Dec 15, 2006 11:57 am

SSpEEd_cs
    Práporčík

parada tak skoru odpoved som fakt necakala icon_eek.gif no takze :
    1. nie som Kika ani zlaticko !!! dakujem...
    2. no vela exns to nie je.... oki zariadim sa podla toho...
    3. oki tak to si vyries... urcite nie je riesenie to ze na DK bude uzavreta skupina ludi... ale ty si sikovny icon_wink.gif takze to zvladnes ako vsetko... snad icon_twisted.gif
    4. skoro sa "vytriezvi" icon_lol.gif

Príspevok Zaslal: Pi Dec 15, 2006 4:07 pm

Tomik99
    Generál

OT
    ale zlaticko vedze sa necerti:)
    koniec OT

Príspevok Zaslal: Pi Dec 15, 2006 7:37 pm

SSpEEd_cs
    Práporčík

za toto sa budem stale.... icon_evil.gif

Príspevok Zaslal: Pi Dec 15, 2006 10:47 pm

autogen
    Podplukovník

Založený: Aug 04, 2003

eeee. co se zlobiva se rado miva ??? co sa nam to tu vyvija ???

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: So Dec 16, 2006 9:25 pm
      Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
    Predchádzajúci  1, 2
     Časy uvádzané v GMT | Strana 2 z 2
    Prejdi na: