Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 144
Členov: 0
Spolu: 144

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• Jarmencell
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Minomet alebo ina palebna podpora
    Obsah fóra WarGames -> Manuál - Ostatné
    Odoslať novú tému Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí      
     Minomet alebo ina palebna podpora Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Vadilo by Ti pouzivanie takejto zbrane?
    Ano
    0%
     0%  [ 0 ]
    Nie
    100%
     100%  [ 1 ]
    Nie ale iba na vacsich akciach
    0%
     0%  [ 0 ]
    Celkom hlasov : 1

Tomik99
    Generál

Založený: Oct 27, 2004

Predmet: Minomet alebo ina palebna podpora Odpovedať s citátom

Chcem sa spytat ci mi niekto nevie poradit ako vyrobit minomet pripadne iny typ lahkej a prenosnej zbrane fungujucej ako podpora pechoty (bazooka, RPG atd) Proste cokolvek co vystreli vacsie mnozstvo BBciek na rozumnu vzdialenost. Vratane vyroby municie. Samozrejme sa musi jednat o zbran bezpecnu pre obsluhu aj pre supera!

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Po Máj 23, 2005 1:31 pm

Dufi@Work
    Anonymný

Predmet: Odpovedať s citátom

Toto sa rozoberalo uz na starom fore a dospelo sa k tomu, ze nieco podobne sa neda vyrobit bez toho aby to bolo zaroven efektivne a aj bezpecne.
    Na to aby ti z toho vyletelo nieco (hrach, BBcka, nieco dymiace, cokolvek) na vzdialenost na ktoru to bude mat zmysel (nie na par metrov pred teba) tak je potreba pomerne velka sila.
    Ale to zasa znamena ze dany "projektil" bude mat taku energiu, ze ak s tym trebars aj nahodou trafis niekoho ci uz na kratsiu vzdialenost, alebo do zleho miesta, tak mu mozes velmi skaredo ublizit.

Rozoberali sa aj najroznejsie moznosti pohonu. Raketove modelarske motorceky, a pod, pri raketometoch napriklad.

Pri minometoch, hufniciach, delach a pod, je zasa iny problem.
    Ak by si naprikald chcel strielat "oblukom" tak nemozes zarucit kam "projektil" dopadne a zasa sme na rovnakom probleme s bezpecnostou.

Tieto veci je lepsie nechat na pokoji a neskusat robit nejake krkolomne pokusy, mozes ublizit sebe a aj inym.
    Ja osobne by som nerad zazil, ked sa na mna bude rutit odpaleny modelarsky raketovy motorcek, stacilo mi ked som bol mladsi a posrala sa nam modelarska raketka a ponahanala nas po okoli.

Aby sa tu zasa neobjavili zbytocne teoretizovania na tuto temu, tak to radsej zamknem, kazda dalsia podobna tema bude zmazana.

Ak ma niekto zaujem si nieco podobne vyrobit pre vlastnu zabavu a potesenie tak si to prosim vyrieste privatne cez maily alebo PMky.

Príspevok Zaslal: Po Máj 23, 2005 1:52 pm

Jameson
    RQMS

Založený: Apr 20, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

Napriek tomu ze Dufi temu uzamkol, dovolim si pridat jeden postreh: raz som videl fotky z akejsi AS akcie, kde mali velmi sikovne, jednoducho a pritom uplne bezpecne vyrobene minomety. Jednalo sa o akesi katapulty na trojnozkach, ktore vystrelovali igelitove sacky s vodou. Jedine riziko, co ma napada, je kombinacia voda+AEG, inak islo o uplne bezpecnu zabavu (igelitovy sacok samozrejme neznamena tesco tasku plnu vody aj s plavajucimi kacickami!). Samozrejme rozne vybusne bbchrlice prinasaju viac rizika ako moznej zabavy, preto temu neodomykam - berte toto iba ako namet...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Po Máj 23, 2005 2:57 pm
      Odoslať novú tému  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
     Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 1
    Prejdi na: