Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 98
Členov: 0
Spolu: 98

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• iwo1222
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Puxing 888K - mensi problem
    Obsah fóra WarGames -> Komunikácia
    Odoslať novú tému Odpovedať na tému      
     Puxing 888K - mensi problem Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

barret
    Rotný

Založený: Apr 16, 2010

Predmet: Puxing 888K - mensi problem Odpovedať s citátom

Ola, pomohla by nejaka plodna rada icon_smile.gif - nedavno som si kupil PX888K nastavil som si frekvencie ako na bezne PMR .. ja pocujem hlas dobre ak sa mi z beznej malej pmr snazi niekto dovolat .. horsie je to naopak... ak sa snazim ja dovolat niekomu tak ma pocuje strasne sustavo alebo praskavo.. a to aj cez vysielacku napriamo ako aj cez handsfree .. ked sepkam do vysielacky tak je to lepsie o hodne viac ale to riesenie nie je.. mi to pripada ako keby to vysielalo nejako "moc nahlas" . Dne som si vsimol ze ked do vysielacky hovorim z 30-40 cm tak je to hodne lepsie ale to tiez nie je riesenie.. neda sa to nejako nastavit/stisit? teda "stisit vysielanie" Nevyznam sa moc do vysielaciek a tak asi vyzera moje vyjadrovanie okolo tejto veci tak to prosim ospravedlnte.. dakujem.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
     Príspevok Zaslal: Po Máj 26, 2014 9:43 am

PytonPago
    Rotný

Založený: Aug 02, 2007

Predmet: Odpovedať s citátom

Zdar, kamoš má iný typ puxáča a má kapánek podobnú vec ... len kapánek miernejšie ako to opisuješ ty. Mnohé zahraničné recenzie sa tiež často odvolávajú na podobnú vec, napr. tuná :

https://hamgear.wordpress.com/2013/01/16/review-puxing-px-888k/

"" I never had a Puxing myself before, but I remembered the distinct TX audio sound of earlier models: too much bass, and almost completely deprived of highs. I sort of hoped (and expected) that Puxing would have fixed this by now, but no joy. TX audio is still muffled, and the lack of highs makes your transmission hard to listen to. Without telling anyone which HT I was using, complaints rolled in like a storm.

Some mods for earlier models involve drilling out the pinhole in the front, plus adjusting the FM deviation. This won’t address the core of the problem, but it seems to help. Personally I’m no fan of cranking up FM deviation, as such adjustments can introduce other problems like bleed-overs into adjacent channels. Early Wouxuns had the same problem, and removing a small capacitor was all it took to fix it. I didn’t look at the PX-888K’s circuit board, so I don’t know if that would work for this Puxing as well.

If you connect an external speaker/microphone, TX audio is as good as it gets, and that’s exactly what I did while using the PX-888K in the field. The use of an external speaker/microphone also revealed that the quality of the 2.5mm and 3.5mm jacks leaves something to be desired. When I finally removed the external speaker/microphone, the internal microphone didn’t work anymore. This is a problem caused by poor choice of materials, and rather typical for cheap Chinese HTs. The contacts inside the jacks don’t revert to their original position anymore. ""

... ak neznáš Ang, pojednáva , že to má príliš vysoké basy a strháva výšky. Ku koncu pojednáva, že môže pomôcť externý mikráč (prosto tie na kábel, ak chceš mať vysielačku v sumke, no kecať pohodlne bez jej vyťahovania). Odporúčal bych ti vyskúšať s niejakým požičaným exterňákom či to pomôže. Inak je to interná chyba podaktorých puxáčov (zjavne nielen mikráč, ale aj spracovanie jeho signálu).

Či je dačo inak na ních v nových vysielačkách (rok 2015+) mi nieje známo, ale je možné, že novšie to už možno majú doriešené ...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
     Príspevok Zaslal: Po Feb 29, 2016 7:47 pm
      Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
     Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 1
    Prejdi na: