Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 122
Členov: 0
Spolu: 122

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• atr30
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Pomoc pri upgrade sigu
    Obsah fóra WarGames -> AEG - typu SIG
    Odoslať novú tému Odpovedať na tému     Predchádzajúci  1, 2  
     Pomoc pri upgrade sigu Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Rebel
    Vojak

Založený: Aug 04, 2007

Predmet: Odpovedať s citátom

Dj_head Napísal:
    aha takze ide len o povolene skrutky...no hej to by slo... a mohlo ked to je na nejakch miesatch inych tak by sa to mohlo aj inym spobom po vytrhani zavitu upevnit..takze fajne ...

uplne staci do dierky s vytrhnutym zavitom natlacit epoxid alebo nejaky tmel a samorezkou si vyrezat zavit nanovo...popripade do vytrhnuteho zavitu zaviest skrutku s vacsim priemerom ktora by nemala mat problem vyrezat si do plastu svoj zavit

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
     Príspevok Zaslal: Ne Jan 13, 2008 8:03 pm

defenestrator
    Vojak

Založený: Sep 16, 2004

neviem, preco vsetci riesia vrzganie...to sa da krasne vyriesit kuskom izolacky - vrzga plast o plast a teda tam kde sa mi dotykali a vrzgalo to (hlavne predpazbie) som to potiahol izolackou (vobec to nevidno). Moj sig ma uz cca 5 rokov,teda dotahovanie skrutiek a neviem coho vsetkeho by mi uz nepomohlo icon_sad.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Ne Jan 20, 2008 1:15 pm

defenestrator
    Vojak

Založený: Sep 16, 2004

Rebel Napísal:
    Dj_head Napísal:
    aha takze ide len o povolene skrutky...no hej to by slo... a mohlo ked to je na nejakch miesatch inych tak by sa to mohlo aj inym spobom po vytrhani zavitu upevnit..takze fajne ...

uplne staci do dierky s vytrhnutym zavitom natlacit epoxid alebo nejaky tmel a samorezkou si vyrezat zavit nanovo...popripade do vytrhnuteho zavitu zaviest skrutku s vacsim priemerom ktora by nemala mat problem vyrezat si do plastu svoj zavit

Hu!!! nevsimol som si tento prispevok, takze pritahovanie skrutiek by pomohlo... icon_redface.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Ne Jan 20, 2008 1:19 pm

Topgun
    Vojak

Založený: Mar 05, 2009

phenix022 Napísal:
    Dj_head Napísal:
    tu vzduchotechniku treba vymenit len pre lepsiu ,,ucinnost,, tej pruziny alebo orig. vzduhcotechnika nevydrzi asi ta prva moznost ze ??
    no ta original vzduchotechnika drzi uz okolo 3-ch rokov, a slape zbran bez problemov...a ked som utesnil jedno miesto tak zbran davala 378FPS s 0,25BB ...ale ako si povedal ked chces vecsi vykon musis celu vzduchotechniku vymenit za nieco insie

Ake miesto to bolo prosim ta. dik

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
     Príspevok Zaslal: St Mar 11, 2009 10:27 pm

Mucha205
    Vojak

Založený: Feb 11, 2009

Predmet: Elektrika Odpovedať s citátom

Ja som si nechal do mojho sigu spravit mosfetove spinanie a tak isto pri tejto prilezitosti som vymenil kabelaz. Ako som tu na fore cital ze poskladat siga je zlozite ani mi to tak nepripadalo. Ked som ho rozobral s potesenim som zistil ze nemsim rozoberat mechac (asi ten je problem rozobrat a poskladat) lebo kontakty boli vytiahnute vonka. Dal som tam 1,2 mm autohifi kable a nejaky obrovsky problem to nebol. Trosku popritlacania a s poskladanim flinty dokopy tiez nebol nejaky problem. Vsetko funguje ako za nova.

Vstup do armady, obcestuj cely svet, stretni zaujimavych ludi a pozabijaj ich

Príspevok Zaslal: St Apr 22, 2009 8:53 pm

pallk
    Čatár

Založený: May 27, 2009

caute chlapi potreboval by som radu ohladom upgradu sigu 552 comando od cybergun chcel by som tam dat 110 strunu od guarderu a kovove loziska + mozno piest hlava piestu a trn ale to podla okolnosti. ale zaujma ma ci sa oplati robit upgrade na 110 strunu. lebo ide vlastne o to ze chcem spravit co najvacsi upgrade bez toho aby som nemusel menit baterku a motor preto som sa rozhodol pre 110. dakujem

Príspevok Zaslal: Po Jan 21, 2013 4:59 pm

Tair0
    Čatár

Založený: Feb 09, 2012

tak ono baterku vymeniť čím skôr je iba výhoda , zdvyhne sa ti kadencia ak ťa to poteší ( mne to netrebalo ) , výdrž a dá sa na tu batériu spoľahnúť , neviem ako u 552ky ale od 550tky som dával Lipolku 7,2V 1800mAh lebo už pri M120 pôvodná batéria nestačila.

do predpažbia veselo skryješ tieto delené Lipolky ( ja som mal rozdelenú na 2 kúsky po stranách predpažbia okolo vonkajšej hlavne)

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__476__85__Batteries_Accessories-Airsoft.html

čo sa týka ceny + pošta je to smiešne v porovnaní s tým čo to stojí unás.
    Mňa to vyšlo na cca 16eur ( batéria + nabíjačka na 2S/3S lipo a poštovné spolu)

Ale aj z M110 sa dá vytiahnuť pekná úsťovka povedzme až do cca 400FPS pri dobrom utesnení ak sadnú diely

Základný motor som mal od TM stredný a vpohode ťahal aj M130 pri lipolke. (zbraň bola JG)

Príspevok Zaslal: Ut Jan 22, 2013 10:03 am

pallk
    Čatár

Založený: May 27, 2009

ja ho mam uz skoro 4 roky a zo ztaciatku ked som vymenil hop up gumku tak strielal pekne potom som spravil mosfet a daval okolo 360 fps a teraz po 3 rokoch dava uz len okolo 320 fps preto by som chcel dat novu hlavu valca a piestu.

v zaklade mal ten sig M90tku preto by som chcel dat max 110 mozno len 100vku + loziska kovove a podla mna by to malo stacit a nemusel by som menit baterku a motor (ten je 1000ka)

aky je tvoj nazor na to ze by som dal M100, loziska a obe hlavy nove? dostanem sa aspon na 380FPS ?

Príspevok Zaslal: Ut Jan 22, 2013 12:21 pm
      Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
    Predchádzajúci  1, 2
     Časy uvádzané v GMT | Strana 2 z 2
    Prejdi na: